Vienas iš vadovaujančiųjų Prancūzijos žvalgybos karininkų oficialiai pareiškė, kad MicroSoft kompanija bendradarbiauja su National Security Agency – Amerikos šnipinėjimo tarnyba. Prancūzai teigia, kad MicroSoft firmoje dirba daug žmonių iš NSA, kurie kuria specialius slaptus priedus MicroSoft programoms. Prancūzų žvalgai pabrėžė, kad MicroSoft programos naudojamos daugiau, kaip 90-yje procentų kompiuterių, tad faktiškai, NSA kartu su MicroSoft kontroliuoja viso pasaulio elektronines sistemas. Prancūzų žvalgai taip pat teigia, kad MicroSoft sėkmė nėra vien Bill’o Gates’o bei kitų firmos kūrėjų nuopelnas.

Teigiama, kad MicroSoft firmą labai smarkiai rėmė Amerikos specialiosios tarnybos, ir ta parama nebuvo vien finansinė. Teigiama, kad MicroSoft programas padėjusią platinti IBM kompaniją gerokai paspaudė Amerikos specialiosios tarnybos.

Pranešime, kurį išplatino AFP(pagrindinė Prancūzijos naujienų tarnyba), pažymima, kad Pentagonas yra pats stambiausias Microsoft kompanijos užsakovas.

Verta pastebėti, kad tai ne pirmas panašus kaltinimas Microsoft firmai – jau anksčiau buvo aptiktos specialiai paliktos saugumo skylės WindowsNT operacinėje sistemoje. Kaip manoma, jos buvo skirtos NSA darbuotojams.

Views All Time
Views All Time
1796
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!