PQI pristato pirmąjį pasaulyje USB 3.0 palaikantį 2.5” HDD

Nors šiandien Balandžio pirmoji ir kone visi naujienų portalai meluoja išsijuosę, yra labai sunku atrinkti pelus nuo grūdų. Visgi šį tą tikro atradome. Kompanija PQI pristatė naujausios USB 3.0 versijos 2,5 colių išorinį HDD. H566 pavadinta mažoji talpykla bus sidabro spalvos metalo ir trijų talpos variantų: 320 GB, 500 GB ir 640 GB. PQI giriasi, jog tai pirmasis toks kietasis diskas pasaulyje (turima omenyje USB 3.0).

USB 3.0 versijos privalumas yra greitis. Ji yra iki dešimties kartų spartesnė (perdavimo greitis net 5 Gbps) už šiuo metu labiausiai paplitusią 2.0. Tiesa, pati jungtis yra universali (kaip ir teigia USB pavadinimas – Universal Serial Bus) ir suderinama su 2.0 jungtimis, tačiau visą potencialą atskleisite pajungę tik prie 3.0 jungties.

Kiekvienas HDD atkeliaus su jau įdiegta saugumo įranga, saugančia duomenis, esančius viduje. Net pametus HDD, radusiam informacija bus niekinė.

Straipsniai 1 reklama

Šiems 200 gramų svorio įrenginiams bus suteikiama 3 metų garantija, o kaina ir pardavimų pradžios data nėra skelbiama. Dėl suderinamumo sukti galvos taip pat nereikia, nes ši talpykla veiks su Windows, Mac OS bei Linux sistemomis.

OnTech nuomonė: Kiek tų teorinių 5 Gbps šis HDD išnaudos realybėje dar tėra klausimas, tačiau, kad jis bus spartesnis už įprastus USB 2.0 įrenginius tikriausiai abejonės nėra. Beje, iš nuotraukos matoma, jog čia bus reikalingas išorinis maitinimas, kas šio dydžio įrenginiams yra nebūdinga. Turbūt sparta atsiima savo dalį.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *