Koalicija už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą pristato naują interneto portalą www.asgaliu.lt. Tokio pobūdžio portalas – pirmasis Lietuvoje. Svetainė propaguos sveiką ir saugų vaikų bei jaunimo gyvenimą. Moksleiviai čia galės laisvai išsakyti, su kokiomis problemomis jie susiduria mokykloje ir sulaukti paramos bei atsako iš bendraamžių, specialistų, žinomų ir jaunimo pamėgtų asmenų.

Žalingų įpročių plitimo tarp vaikų ir jaunimo prevencijos projektą “Aš galiu” įgyvendina 12-os Projekto partnerių koalicija. Šiuo metu projekte aktyviai dalyvauja 177 Lietuvos vidurinės mokyklos.

www.asgaliu.lt svetainėje pateikiama informacija apie projektą, žalingus įpročius. Svetainės autoriai tikisi, kad jaunimui patiks čia pateikiami filmukai, mp3 muzika, diskusijos svetainės forume. Kiekvieną savaitę galima bus užduoti klausimus savaitės svečiui. Šią savaitę į svetainės lankytojų klausimus atsakys jaunimo pamėgta grupė “Skamp”, o kitą savaitę – Lietuvos Respublikos Švietimo ministras.

Portalo projektą paruošė bei įgyvendino UAB “Infosistema”. “Mūsų tikslas buvo sukurti moksleiviams patrauklų bei dinamišką portalą. Tikimės, kad moksleiviai gerai jausis mūsų sukurtoje svetainėje. Svetainės stilius sukurtas, naudojant Projekto “Aš galiu” grafiti elementus. Svetainė turi net keturis skirtingus “apvalkalus”. “Infosistemos” įdiegtų įrankių pagalba svetainė bus nuolat prižiūrima bei atnaujinama.” – sako UAB “Infosistema” sprendimų skyriaus vadovas Gediminas Žalgevičius.

Tarp projekto partnerių: Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos moksleivių parlamentas, Jaunimo organizacija “Sniego gniūžtė”, Paramos vaikams centras, Vaiko teisių informacijos centras ir kiti. Projektą koordinuoja Pilietinių iniciatyvų centras. UAB “Philip Morris Lietuva” yra projekto partneris-rėmėjas.

Views All Time
Views All Time
4156
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!