Interneto projektų bendrovė “Infosistema” pradėjo teikti nemokamą svetainės įvertinimo paslaugą. Lietuvoje veikiančioms įmonėms skirta paslauga padės įmonių vadovams įsitikinti, ar jų įmonė tinkamai reprezentuojama internete.

Nemokamą svetainės įvertinimą gali užsisakyti visos Lietuvoje veikiančios organizacijos, savo interneto svetaines turinčios bet kurioje pasaulio vietoje (bet kurioje tarnybinėje stotyje).

Užsisakius paslaugą, interneto projektų bendrovės “Infosistema” specialistai per 2 darbo dienas peržiūrės svetainę ir pateiks savo įvertinimą. Tiriant svetainės silpnąsias ir stipriąsias puses, taikomi tokie kriterijai kaip svetainės estetinė išvaizda bei informatyvumas, svetainės navigacijos patogumas bei randamumas internete. Paslaugą galima užsisakyti tiesiog internete, svetainėse www.infosistema.lt bei www.seklys.lt.

Tikimasi, kad ši paslauga padės įmonėms įvertinti svetainės trūkumus ir privalumus. Įmonėms, norinčioms tobulinti savo svetaines, “Infosistema” pasiūlys atitinkamus sprendimus.

UAB “Infosistema” (www.infosistema.lt) yra seniausia Lietuvoje interneto projektų srityje dirbanti įmonė, nuo 1996 metų sukūrusi apie 100-ą projektų. Bendrovės veiklos sritys – interneto projektų paruošimas, valdymas bei marketingas. “Infosistema” jau seniau yra sukūrusi interneto visuomenei skirtus projektus, tarp jų – interneto paieškos portalą SEKLYS (www.seklys.lt).

Views All Time
Views All Time
1993
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!