Tinkle pradėjo plisti naujas virusas, eksploatuojantis Internet Explorer naršyklės pažeidžiamumus. Praėjo tik 4-ios dienos nuo to momento, kai du ‘ned’ ir ‘SkyLined’ nikais pasivadinę hakeriai rado šią skylę, o antivirusinės kompanijos jau aptiko kirminą, realizuojantį šį pažeidžiamumą.

Microsoft korporacija naująjį virusą jau spėjo pavadinti eiliniu MyDoom variantu, tačiau su tokiu vertinimu sutinka ne visos antivirusus kuriančios kompanijos, nurodydamos, kad šis virusas savo plitimui naudoja ne el. paštą, o užkrėstas internetines svetaines.

Kaip praneša Sophos kompanijos specialistai, potenciali auka el. Paštu gauna pranešimą apie sąskaitos PayPal sistemoje papildymą arba kvietimą pasigrožėti kokiu nors įdomesniu vaizdeliu per web kamerą. Spausdamas laiške esančiąnuorodą, naršytojas patenka į užkrėstą puslapį, o į kompiuterį patenka ir jame aktyvuojasi kenkėjiškas kodas. Microsoft savo ruožtu tvirtina, kad Service Pack 2 įsidiegę Windows XP vartotojai rizikuoja “kur kas mažiau”, nei visi likę vartotojai.

Views All Time
Views All Time
2728
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!