Opera tvirtina, kad nauja jos naršyklės versija turės geresnį puslapių pateikimo mechanizmą, o tai palengvins on-line dokumentų peržiūrą ir spausdinimą.

Metų gale pasirodysianti Opera 7.60 naršyklė turės naują puslapių pateikimo technologiją, dėl kurios, nepriklausomai nuo ekrano raiškos, žiūrint didesnį dokumentą, atpuola būtinybė pele horizontaliai tampyti norimą puslapį. On-line dokumentus taip pat bus galima be kraštelių (kaip nuotraukas) spausdintuvu išspausdinti ant bet kokio dydžio popieriaus, be to, naršyklė leis padidintai atvaizduoti naršomus puslapius.

Naujas mechanizmas sąlygos ir kitų elemetų atvaizdavimą: ten, kur įmanoma, jis pakeis puslapio elementų išsidėstymą, o prireikus sureguliuos jų dydį. Priklausomai nuo to, kaip sudarytas puslapis, bus pakeistas jo mastelis arba kai kurie jo elementai bus nukelti už apatinės puslapio ribos.

Opera jau seniai nagrinėja puslapių pateikimo mažesnę raišką naudojančiuose monitoriuose problemą. Ji pateikė savo naršyklės versijas, skirtas įvairiems Nokia, Sony Ericsson, Panasonic ir Siemens telefonams. Neseniai pridėjusi ir Microsoft SmartPhone palaikymą, kompanija tuo pačiu sudarė susitarimą, pagal kurį Opera atsisakė apribojimų, draudžiančių jai kurti programiniam gigantui skirtą PĮ.

Prieš tris savaites prasidėjusio bendradarbiavimo su SlipStream dėka Opera 7.60 taip pat turėtų greičiau veikti, naršant puslapius. Išankstinę (Preview) naujas naršymo funkcijas turinčią Opera 7.60 naršyklės versiją galite atsisiųsti iš Opera svetainės:
http://my.opera.com/forums/showthread.php?s=1fe463399d42629de79ecc07b97cd763&threadid=72443&highlight=opera+7.60

Views All Time
Views All Time
3166
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!