2005 m. rugpjūčio 22 d. Savaitgalį Taline (Estija) vykusiame Pasaulio kompiuterinių žaidimų čempionato (World Cyber Games, WCG) Baltijos šalių finale „Counter Strike“ turnyrą laimėjo lietuvių komanda „Reset“.

Tokie „Counter Strike“ turnyro rezultatai buvo netikėti čempionato organizatoriams ir dalyviams – pergalės buvo laukiama iš garsios latvių „Eclipse“ komandos. Lietuviai Artūras Svaikevičius (GuppyK), Andrius Baranovas (nrg), Artūras Jarumdovskis (zoD), Tomas Vaitkevičius (Enfeidor) ir Aidas Stukas (aDs) nustebino netikėta žaidimo taktika ir išskirtiniu komandos darnumu.

Grįžusių į Lietuvą „Reset“ narių laukia intensyvios treniruotės ruošiantis naujam iššūkiui – WCG didžiajam finalui Singapūre. Čia su geriausiais žaidėjais iš 50 pasaulio šalių jie susirungs naujausioje žaidimo versijoje „Counter Strike Source“.

Komandinis „Counter Strike“ yra vienas iš keturių WCG Baltijos šalių finale žaistų žaidimų. Taline taip pat vyko ir „Starcraft“, „Need for Speed: Underground 2“ bei „FIFA“ turnyrai.

Šiuo metu WCG yra didžiausias ir prestižiškiausias žaidimų čempionatas Baltijos šalyse. Dalyvius į čempionatą vilioja ne tik ambicijos, bet ir WCG pagrindinio rėmėjo „Samsung Electronics“ prizai bei galimybė vykti į finalą kasmet vis kitoje egzotiškoje šalyje.

Apie “Samsung Electronics”
„Samsung Electronics Co. Ltd.” yra pasaulinė puslaidininkių, telekomunikacijų bei skaitmeninių technologijų lyderė, 2004 m. pardavusi produkcijos už 55,2 mlrd. JAV dolerių ir gavusi 10,3 mlrd. JAV dolerių grynojo pelno. Daugiau nei 90 kompanijos atstovybių, įsikūrusių 48-iose pasaulio valstybėse, dirba apie 113 000 žmonių. „Samsung” prekės ženklas pripažintas vienu greičiausiai augančių pasaulyje. Kompanija pirmauja skaitmeninių televizorių, atminties schemų, mobiliųjų telefonų ir TFT-LCD technologijų gamyboje. Daugiau informacijos rasite www.samsung.lt.

Daugiau informacijos:
Karilė Grinevičiūtė
Saldo partneriai, rysiai su visuomene
Tel. +370 5243 0330
GSM +370 6180 0819
El. p. karile@saldopartneriai.lt

Views All Time
Views All Time
6886
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!