| |

LG paleido revoliucinį portalą programų kūrėjams

Unifikuotas sprendimas leis kurti, bandyti ir platinti idėjas LG telefonams

Pasaulinė mobiliųjų komunikacijų lyderė ir technologijų novatorė “LG Electronics” (LG) baigė pertvarkyti programuotojams skirtą pasaulinį portalą “Mobile Developer Network”. Atnaujintame portale nuo šiol bus galima rasti daugiau informacijos ir paslaugų, kuriomis galės naudotis LG telefonams pritaikytų programų kūrėjai.

Atnaujintame “LG Mobile Developer Network” portale, kurį galima rasti adresu http://developer.lgmobile.com, LG jos telefonams skirtą programinę įrangą kuriantiems specialistams siūlo daugiau ir patogesnių būdų programų rašymo procesui optimizuoti. Tarp jų – įvairiapusis įrankių rinkinys kurti, testuoti ir pateikti programas vartotojams. Atnaujinta platforma taip pat turi interaktyvių ypatybių ir palengvina dalijimąsi programine įranga, turiniu ir programomis su kitais programuotojais.

Straipsniai 1 reklama

Tarp LG portalo ypatybių – naujos testavimo galimybės, kurios turėtų užtikrinti programinės įrangos kokybę. Naudodamiesi specialia “Virtual Developer Lab” (VDL) funkcija, kurią užtikrina “DeviceAnywhere” (www.deviceanywhere.com), programuotojai gali patikrinti, kaip jų sukurtos programos veiktų realiuose LG telefonuose. VDL suteikia virtualią platformą, prie kurios programuotojai gali jungtis internetu ir taip visapusiškai išbandyti savo kūrinius. Realiuoju laiku veikianti bandymų platforma padeda aptikti ir pašalinti klaidas bei kitus programų trūkumus prieš jas pasiūlant parsisiųsti LG klientams. Be to, portale galima naudotis ir kita bandymams skirta paslauga OTA (“Over-The-Air), leidžiančia į savo telefoną parsisiųsti “Java” programą ir ją tuojau pat išbandyti.

“Vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių ateities mobiliųjų technologijų versle yra tai, kaip gerai programinė įranga bus pritaikyta telefonams”, – sakė “LG Electronics” Mobiliųjų telefonų tyrimų centro vykdomasis viceprezidentas Woo Youngas Kwakas (Woo Young Kwak). – Šiandien programinė įranga išplečia mobiliųjų telefonų galimybes iki tokio lygio, apie kurį anksčiau net negalvojome, o jų laikui bėgant tik daugės. Galimybė pritaikyti telefoną savo poreikiams pridedat programų tampa tokia pat svarbi kaip ir įrenginio techninės ypatybės. Tikiu, kad labiau rūpindamasi programų kūrėjais LG įgis pranašumą siekiant pasaulio mobiliųjų komunikacijų lyderio pozicijos artimiausioje ateityje.”

Be to, portale bus galima rasti ir “Software Development Kit” (SDK) įrankį, padėsiantį programuotojams kurti LG telefonų įskiepius. Šios nedidelės programos, sukurtos naudojantis SDK, galės būti persiųsti kitiems programuotojams per “Widget Gallery”. Jos netgi galės būti siūlomos diegti į vėliau šiais metais pasirodysiančius bendrovės telefonus.

Atnaujinant “LG Developer Network” portalą buvo sukurta nauja intuityvi vartotojo sąsaja, palengvinanti įvairios informacijos paiešką svetainėje. Be naujo turinio ir paslaugų, portalas taip pat skiria dėmesio programuotojų bendruomenės plėtrai ir bendravimo tarp kūrėjų skatinimui. “Widget Gallery” funkcija ir įvairūs forumai apie “Java”, “Flash Lite” ir įskiepių kūrimą padės programuotojams lengvai tarpusavyje keistis žiniomis, nuomonėmis ir informacija apie projektus.

LG portalas “Mobile Developer Network” ir “Java SDK” įrankiai buvo pristatyti 2008 metais. Jie programuotojams turėjo suteikti nevaržomą erdvę dalintis įvairiais ištekliais. Nuo to laiko portalo populiarumas augo, jis buvo nuolatos atnaujinamas, idant atitiktų programuotojų bendruomenės poreikius. Portalą “LG Mobile Developer Network” ketinama integruoti į liepos 14 dieną veikti pradėjusią LG programų parduotuvę “LG Application Store”, kuri turėtų tapti efektyviu būdu programuotojams siūlyti ir parduoti savo darbus.

Apie “LG Electronics, Inc.”

“LG Electronics, Inc.” (KSE: 066570.KS) yra pasaulinė lyderė technologinių naujovių namų elektronikos, mobiliųjų komunikacijų ir buitinės technikos srityse. Kompanijoje dirba daugiau nei 84 tūkst. darbuotojų, 115 padalinių visame pasaulyje. Pernai kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 44,7 mlrd. JAV dolerių. Bendrovė jungia laisvalaikio namuose, mobilių komunikacijų, buitinės technikos, oro kondicionavimo ir sprendimų verslui padalinius. LG yra vienas didžiausių pasaulyje plokščiųjų ekranų televizorių, garso ir vaizdo prietaisų, mobiliųjų įrenginių, oro kondicionierių ir skalbimo mašinų gamintojų. LG yra pasirašiusi ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį ir yra pasaulinis “Formulės 1” partneris ir “Formulės 1” technologijų partneris. Būdamas išskirtiniu partneriu, LG turi išskirtines rinkodaros ir pavadinimų naudojimo teises buitinės elektronikos, mobiliųjų telefonų ir duomenų procesorių srityse. Daugiau informacijos – www.lge.lt.

Apie “LG Electronics Mobile Communications Company”

“LG Electronics Mobile Communications Company” (mobiliųjų komunikacijų padalinys) – pirmaujanti pasaulyje mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovė. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir inovatyvius mobiliųjų telefonų dizainus. LG siekia integruoti technologijas ir gamina vis daugiau mobiliųjų telefonų su integruotomis kompiuterių galimybėmis. LG ir toliau sieks pirmauti mobiliojo ryšio telefonų gamybos srityje, kuriant modernaus dizaino produkciją ir taikant sumaniąsias technologijas. Daugiau informacijos – www.lge.lt.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *