Jau kitą savaitgalį, rugpjūčio 1 d. Trakų pilyje vyks tradiciniu tapęs “Pure Future” festivalis, į kurį nemokamai galės patekti kiekvienas, turintis išskirtinį “Sony Ericsson” W508 telefoną su festivalio viršeliu.

Šiųmetis “Pure Future” festivalis bus jubiliejinis – jam sukaks penkeri. Šia proga festivalio gerbėjai galės džiaugtis ne tik įžymiuoju DJ duetu Sasha ir John Digweed, bet ir specialiai telefonų gamintojos “Sony Ericsson” išleistu proginiu W508 “Walkman” telefonu su festivalį atspindinčiu dangteliu. Kiekvienas, įsigijęs tokį telefoną, į festivalį ir jo VIP ložę galės patekti nemokamai.

Išskirtinis W508 yra pirmasis “Sony Ericsson” bandymas Lietuvos rinkai pasiūlyti originalų produktą. Kūrybos ir bandymų procesas vyko apie pusę metų, buvo sukurti ir iš septynių skirtingų modelių atrinkti 3 tobuliausi telefono viršeliai – pirmasis su Trakų pilies atvaizdu, antrasis dramblio kaulo spalvos su tūkstančiu, iškeltų į orą rankų, ir trečiasis – su įspūdinga veidrodine šokėjų nuotrauka.

Siekiant pagaminti labiausiai žmonėms patikusio dizaino telefoną, internete buvo vykdoma apklausa. Viršelis, laimėjęs pirmąją vietą ir buvo išleistas ribotu 1000 telefonų tiražu. Vartotojai galės džiaugtis ne tik telefonu su pirmą vietą laimėjusiu viršeliu, bet ir per atsitiktinumą labai mažu tiražu pagamintu telefonu su antrąją vietą laimėjusiu viršeliu. Telefoną, kainuojantį apie 850 Lt, jau galima įsigyti “Topo centro” parduotuvėse ir www.emobilus.lt svetainėje.

Views All Time
Views All Time
2698
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!