Laukiama pasirodant „Palm” delninuko su skaitmeniniu fotoaparatu

Laukiama pasirodant "Palm" delninuko su skaitmeniniu fotoaparatu

Internete pasklido neoficiali informacija apie naują kompanijos „Palm” delninuką, kuris gaus pavadinimą „Tungsten C”. Tikimasi, kad „Palm” jį oficialiai pristatys jau greitai – kovo 12-19 dienomis Hanoveryje (Vokietija) vyksiančioje „CeBIT” parodoje.

Specialistai pastebi, kad „Palm” naujus modelius pristato tradiciškai rudenį ir pavasarį, tad ir „Tungsten C” pristatymas nenusižengtų šiai taisyklei.

Dar vienas ženklas, kad tai greitai įvyks – JAV mažmeninės prekybos giganto „Staples” kainoraščiuose jau pasirodęs įrašas „Tungsten C” su prekės numeriu 506523.

Straipsniai 1 reklama

Techninės charakteristikos kainoraštyje nenurodomos, tačiau delninuko kaina – 499,99 doleriai – sako, kad tai aiškiai būsiąs „Hi-end” įrenginys.

Neoficialūs šaltiniai teigia, kad naujasis delninukas būsiąs panašus į „Tungsten W” modelį su integruota klaviatūra, tačiau vietoj GSM/GPRS modulio turėsiąs 802.11b standarto belaidžio tinklo kontrolerį.

Be to, yra rimtų priežasčių tikėtis, kad „Tungsten C” turės integruotą skaitmeninį fotoaparatą.

„Palm” atstovai jau anksčiau buvo paskelbę, kad visi 2003 m. pasirodysiantys nauji delninukų su „Palm OS 5.2” sistema modeliai turės naują rašto atpažinimo sistemą „Graffiti 2”. Galimas daiktas, kad pirmu delninuku su „Graffiti 2” ir taps „Tungsten C”.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]