Ar aš galiu anonimiškai pranešti apie piratavimo atvejį?

Visi pranešimai apie piratavimo atvejus yra visiškai konfidencialūs. Infobalt autorinių teisių agentūra supranta slaptumo išlaikymo svarbą ir laikosi gaunamos mūsų nemokamomis “karštomis linijomis” agentura@infobalt.lt ir mūsų Priimamųjų pranešimų online režimu skiltyje, informacijos šaltinio neskelbimo politikos. Į anoniminius pranešimus sudėtingiau sureaguoti, nes tokiu atveju Infobalt autorinių teisių agentūra neturi galimybės susisiekti su šaltiniu, jei reikalinga išsamesnė informacija.

Šiuo metu aš dirbu vienai piratine veikla užsiimančių kompanijų.Ar darbdaviai sužinos, kad aš esu informacijos šaltinis, jei jums pranešiu savo vardą?

Paprastai, šiuo metu dirbantys piratine veikla užsiimančioje kompanijoje palieka savo vardą ir nurodo susisiekimo būdą, jei iškiltų papildomų klausimų ar Infobalt autorinių teisių agentūrai reikėtų daugiau informacijos. Pati Infobalt autorinių teisių agentūra jokiu būdu nepraneša piratinei organizacijai gautos informacijos šaltinio. Visa ši informacija griežtai įslaptinta.

Kas vyksta po to, kai jums praneščiau apie piratavimo atvejį?

Pranešimas išnagrinėjamas, prieš susisiekiant su pirataujančia kompanija. Jei pranešime esanti informacija atrodo patikima, mes imamės vieno iš keturių veiksmų: 1. siunčiame perspėjimo laišką, reikalaujantį nustoti ir nebetęsti piratinės veiklos; 2. organizuojame bendrą auditą; 3. keliame bylą; 4. renkame daugiau informacijos.

Manau, kad kompanija bandys sunaikinti savo veiklos įrodymus. Ką jūs daroti, kad to neįvyktų?

Infobalt autorinių teisių agentūra gali iškelti bylą, jei yra didelė tikimybė, kad kompanija bandys naikinti įrodymus. Jei byla iškelta ir tuomet kompanija sunaikina įrodymus, tai laikoma teismo įžeidimu ir už tai baudžiama kaip už teismo tvarkos pažeidimą papildomai prie kaltinimų autorinių teisių pažeidimu.

Ar yra atlyginimas už pranešimą apie piratavimo atvejį?

Infobalt autorinių teisių agentūra nesiūlo piniginio atlyginimo. Infobalt autorinių teisių agentūra mano, kad tai iškreiptų tokių pranešimų skelbimo esmę ir mažintų šaltinio informacijos patikimumą. Pranešimas apie blogus kažkieno darbus tiesiog sulygina visų programinės įrangos vartotojų sąlygas.

Views All Time
Views All Time
2162
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!