Praeitų metų lapkričio 28 – gruodžio 2 d. Švedijoje įvyko didžiausias pasaulyje tarptautinis hakerių suvažiavimas DreamHack. Jame dalyvavo daugiau kaip 5000 žmonių, kurie atsivežė savo asmeninius kompiuterius tam, kad 4 dienas galėtų varžytis programavimo, žaidimų rungtyse bei pasikeistų reikiamomis bylomis ir susitiktų su savo “virtualiais” bičiuliais.

DreamHack tai didžiausias pasaulyje hakerių ir geimerių LanParty. Nuo 1997 metų Švedijoje jis organizuojamas du kartus per metus. Šį šou organizuoja DreamHack Organizing, o suvažiavimą remia DreamHack Winter 2002, Microsoft, ASUS ir Švedijos plačiajuosčio interneto paslaugos tiekėjas Arrowhead.

Kiekvienam suvažiavimo dalyviui buvo duotas stalas ir prisijungimas į LAN’ą (5000 portų ant 10/100 Mb, kuriems prireikė daugiau kaip 70 km tinklo laido). Dalyviai galėjo naudotis internetu, duomenis perduodami 1Gb/s greičiu.

Dideliame “Barco” ekrane, kurio bendras plotas 48 kvadratiniai metrai, visą parą buvo demonstruojamos šou dalyvių sukurtos programos, rodomi vaizdo klipai bei skelbiama kita svarbi informacija. Pagerbdama šį įvykį, į renginį koncertuoti atvyko viena garsiausių Švedijos muzikos grupių – Starsky. Reportažai apie šį suvažiavimą buvo transliuojami internet’o radijo stoties Radioseven eteryje.

Views All Time
Views All Time
2646
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!