„Intel“ atidėjo USB 3.0 lusto gamybą iki 2012 metų

intel logo symbol brand Straipsniai.lt

Kai lėtumas tampa dar lėtesnis

Pagal Krisą Melorą (Chris Mellor)

„Intel“ atidėjo USB 3.0 pasisavinimą pristabdant jo motininės plokštės lusto gamybą iki 2012 metų.

Straipsniai 1 reklama

Beveik universaliai naudojamas USB 2.0 autobusas atsiliko už išorinio-prijungiamo atminties įrenginio, mobiliųjų internetinių prietaisų, skaitmeninių kamerų, už portatyvinės vaizdo kameros bei vaizdo magnetofonų, bei už paprastų daugiagigabaitinių USB lazdelių, nes jis yra per lėtas. USB 3.0 pakėlė USB greitį iki 4.8Gbit/s, bet jiems, nešiojamuose kompiuteriuose bei darbalaukio motininėms plokštėms yra reikalingi lustai, prieš tai, kai bus galima tai plačiai priimti. Prisijunk prie Intel'io arba gal geriau nereikia.

USB 3.0 instrukcija buvo pristatyta 2008 metų lapkričio mėnesį ir panašu, kad prireiks dar dviejų metų prieš tai, kai nežymus lustų gamintojas gaus progą sukonstruoti ir pagaminti lustus. Ar visi mano, kad Intel'is čia slepia operacijų klausimą? Ar kompanija bando padaryti taip, kad rinka būtų imlesnė Light Peak'ui, jų naujajai optinei jungčiai?

Jeigu taip, tai kodėl tuomet neperkėlus USB 3.0 į kitą kompaniją?

Kitoje autobuso pusėje USB 3.0 prietaisų imlumas plečiasi. Iomega pristatė USB 3.0 eGo diskasukius, su 500 GB nešiojamu modeliu ir 1TB bei 2TB darbalaukinius, garbingai už 149.99 ir 229.99 dolerius. Nešiojamas darbas kainuoja 129.99 dolerius.

Jei neturi kompiuterio arba nešiojamo kompiuterio su vienu iš šių USB 3.0 motininių plokščių iš Asus'o, Gigabyte'o ir Asrock'o, tai viskas, ką tu gali veikti, tai žiūrėti ir bandyti iškęsti į vėžlį panašaus USB 2.0 darbą, arba įsigyti ExpressCard priėjimą ar kažką panašaus. Nagi Intel'i – susiimk.

Šaltinis: theregister.co.uk

Vertė: Monika Tautkutė

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *