Bendrovė „Intel” nusprendė atidėti suderinamumo su naująja „USB 3.0″ sąsaja diegimą savo produktuose iki 2011 m., pranešė „EE Times”.

Ekspertų manymu, tai kelia pavojų „USB 3.0″ technologijos, kuri, kaip buvo planuojama, masinę rinką turėjo pasiekti 2009 – 2010 m., ateičiai.

„Intel” sprendimas dėl „USB 3.0″ diegimo gali prailginti šios sąsajos kelią į masinę rinką dar bent pusantrų metų. Jei „USB 3.0″ valdikliai nebus integruoti į pagrindinę plokštę, kompiuterių gamintojams teks juos pirkti atskirai, o tai pabrangins galutinį produktą, teigia apžvalgininkai.

Pasak jų, veikiausiai pirmieji „USB 3.0″ lizdai bus įrengti kai kuriose didelio našumo darbo stotyse ir atskiruose stacionarių kompiuterių modeliuose. Pirminiais duomenimis, „Intel” su „USB 3.0″ suderinamus savo mikroschemų rinkinius turėjo pradėti bandyti 2010 m.

Ekspertai mano, kad bendrovės sprendimas neskubėti su „USB 3.0″ gali būti susijęs su sprendimu plėtoti savo sukurtą „Light Peak” technologiją, suteikiančią iki 100 Gb/s teorinę duomenų perdavimo spartą šviesolaidžiu į periferinius įrenginius. „USB 3.0″ maksimali sparta dvigubai mažesnė, nei „Light Peak”. Pirmuosius komercinius „Light Peak” sprendimus tikimasi išvysti 2010 m.

Views All Time
Views All Time
1486
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!