Pradėdami kurti WWW svetainę pamąstyk apie jos lankytojus – pabandyk įlįsti į jų kailį. Ko jie čia ateina ir ko tikisi? Kaip jie turėtų naršyti jos užkaborius? Ne visada padeda profesionalių WWW kūrėjų firmų pagalba – pernelyg dažnai jie nuklysta arba vien į grynojo dizaino arba technologijos lankas – nekreipdami dėmesio į jūsų tikruosius tikslus. Ar visada “Java” pritrauks jums daugiau lankytojų nei švarutis senelis HTML? Kuri lankytojų dalis nori interaktyvaus bendravimo? Turite nuspręsti kaip surasti savo “aukso vidurį”.

Nebandykite perkrauti WWW puslapių įvairiais objektais nepalikdami juose “baltų dėmių” ir paraščių. Jei apie piešinius ir teksto dalis paliekama tuščios vietos – žmogaus akis maloniau tai priima. Nepamirškite ir tokių svarbių veiksnių kaip piešinio ar puslapio fono dydis (optimizuokite juos!), “Java” mašinos įkėlimo laikas ir t.t. Taupykite lankytojų laiką! Pernelyg sudėtingi ir “sunkūs” WWW puslapiai gali net nusmigdinti lankytojų naršykles – ypač, jei jie turi senesnius kompiuterius. Nemanykite, kad visi turi geriausią techniką – orientuokitės į ne aukštesnės kaip 800×600 gebos monitorius.

Pabandykite atspėti, kuo pasikeis šiais metais WWW puslapių struktūra. Pirma, jie taps dinamiškesni (ar DHTML ir “JavaScript” ar “Flash” ir kitų grotuvų dėka). Vis dažniau WWW svetainėse rasime XML puslapių.

Views All Time
Views All Time
2681
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!