2006 m. liepos 4 d. interneto sprendimų kompanijos ,,Gaumina“ paleistą žaidimą ,,Stickman madness“ išbandė daugiau nei 1000 000 pasaulio internetinių žaidimų mėgėjų. Drastiška žaidimų portalo ,,Dragon Gamez“ užsakymu sukurta pirmojo asmens šaudyklė jau pateko į 185 interneto žaidimų puslapius.

,,Gauminos“ sukurtame žaidime poros pasisėdėjimas restorane netikėtai virsta kruvinomis skerdynėmis. Kai kuriuose žaidimų portaluose ,,Stickman madness“ publikuojamas su ženklu N-17. Daugiau nei pusę milijono lankytojų per dieną sulaukiančio žaidimų portalo ,,New Grounds” lankytojai pabrėžia aukštą žaidimo grafinio dizaino kokybę.

,,Kurti žaidimą pasaulinei rinkai yra didelis iššūkis. Pradėdami gamybą žinojome, kad ,,Stickman madness“ žaidimų portaluose bus pateikiamas greta įmonių, keletą dešimtmečių užsiimančių šia veikla, kūrinių. Mūsų kūrybinė komanda nerimąstingai laukė kritikų nuomonių. Pasijutau kaip tikras kino industrijos atstovas, nežinojau, ką gausime, ar Oskarą, ar Avietę.“,– teigė ,,Gauminos“ direktorius Darius Bagdžiūnas.

,,Nemažai darbo reikalavusį ,,Gauminos” sukurtą žaidimą vertinu puikiai. Lietuvoje vis dar nedaug interneto sprendimų kūrėjų, kurie profesionaliai dirbtų su Flash technologijomis. ,,Gauminai“ darbų esame patikėję ir anksčiau, rezultatas nenuvylė ir šį sykį – galime pasidžiaugti vis augančiu žaidimo ,,Stickman madness“ populiarumu.“,– teigė Dragon Gamez žaidimų portalo vadovas Vaidotas Narušis.

,,Sunkus, bet velniškai linksmas“, ,,Aš buvau mergina? Todėl taip greit ir miriau“, ,,Neblogai. Kai pralaimėjau ir žuvau, tai atrodė taip puikiai, kad aš vis pasiduodavau, nes tai buvo taip nuostabu“, ,,Man patiko idėjų paprastumas. Puikus atsikvėpimas pasaulyje, kur viskas turi būti taip sudėtinga“,– komentuoja didžiausio internetinio Flash portalo ,,New Grounds“ lankytojai.

„Taip, jau kalbame apie naują seriją. Komanda negali sulaukti, kada galėsime pulti prie darbo, jau yra scenarijaus, aplinkų ir efektų vizija. Kol kas negaliu sakyti nieko daugiau, naujosios serijos pasirodymo data – paslaptis“, – sakė „Gauminos“ direktorius Darius Bagdžiūnas.

Žaidimą ,,Stickman madness“ galima rasti adresu www.gaumina.lt/stickman.

Šių metų Lietuvos interneto svetainių čempionate ,,Gauminos“ kurtas interneto žaidimas – naujų metų sveikinimas www.gaumina.lt/2006 buvo išrinktas geriausiu pramogų kategorijoje.

Apie Gauminą

1998 metais įkurta įmonė – didžiausia ir greičiausiai auganti interneto sprendimų kompanija Pabaltijyje. ,,Gaumina” aptarnauja daugiau nei 500 klientų. Per trejus paskutinius metus 23 Gauminos kurti darbai buvo apdovanoti Lietuvos interneto svetainių čempionate, 9 – lietuviškos reklamos festivalyje ,,Adrenalinas”, interaktyvios reklamos sprendimų kategorijoje.

Views All Time
Views All Time
3768
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!