Ericas Cooley’us – pagrindinis veikėjas „DVD hakerio“ byloje. Kaltinamasis, internete paskelbęs instrukcijas, kaip daryti DVD kopijas, teigia toliau kovosiąs prieš autorinių teisių įstatymą, kuris „spaudžia“ vis daugiau žmonių. Corley’aus advokatai paprašė teismo dar kartą peržiūrėti bylą, po to, kai teismas nusprendė, kad Corley’aus veikla pažeidžia autorines teises ir negali būti pateisinta kaip žodžio laisvė, kurią gina pagrindinis įstatymas.

Šis teismo sprendimas – tai pergalė Holivudo įrašų studijoms „Universal“, „Paramount“ ir „Disney“, kurios taip pat susidomėjusios laukia bylos baigties ir tolesnio „Digital Millenium Copyright Act“ (DMCA) įstatymo likimo.

„Daugelį žmonių šokiravo, kai Rusijos programuotojas (Dmitrijus Skliarovas) buvo laikomas Amerikos kalėjime ir jam nebuvo leista grįžti pas šeimą šešis mėnesius ar net pasimatyti su Norvegijos programuotoju (Jonu Johansenu), kuris padėjo parašyti DVD apsaugą atrakinantį programinį kodą“, – sako Corley’us.

Corley’us, kartu su kitais DMCA oponentais, tiki, kad prieštaringas įstatymas įrašų ir programinės įrangos kompanijoms leidžia per daug kontroliuoti skaitmeninę informaciją ir apriboja žodžio laisvę kibererdvėje, kuri nėra draudžiama kitur.

Views All Time
Views All Time
1492
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!