Tarptautinių parodų maratonas Vokietijoje ir toliau tęsiasi – dar nespėjus nutilti kalboms apie įspūdingą bankinių technologijų parodą „Wincor World 2005“, šių metų kovo 10-16 dienomis didžiausiame pasaulio upių uoste Hanoveryje vyks ir didžiausia pasaulyje ITT rinkos paroda „CeBIT 2005“.

Ši paroda – pats didžiausias tokio pobūdžio renginys visame pasaulyje, sulaukiantis beveik pusės milijono lankytojų iš viso pasaulio. Dauguma jų – savo sričių profesionalai, ieškantys naujų pažinčių, naujų partnerių bei naujų galimybių. Į beveik pusę milijono kvadratinių metrų sudarantį bendrą parodos plotą  sutelpa beveik pusseptinto tūkstančio eksponentų iš viso pasaulio. Palyginkite – į visą šį plotą tilptų kone puspenkto „Akropolio“!

Kaip ir kasmet, parodoje dalyvaus žymiausios pasaulio informacinių bei telekomunikacinių technologijų įmonės. Tarp visų šių kompanijų jau devintą kartą iš eilės šioje parodoje dalyvaus ir „Penkių Kontinentų“ įmonių grupė. Nors šiame didžiausiame pasaulio ITT renginyje įmonei oficialiai atstovaus antrinė kompanija „Penkių Kontinentų Bankinės Technologijos“ (BS/2), tačiau pristatomų paslaugų ir produktų diapazonas – itin platus. Parodoje įmonė ketina pristatyti svarbiausius bei naujausius savo informacijos apsaugos, elektroninės komercijos, Interneto, vaizdo duomenų bei, žinoma, bankinių technologijų sprendimus ir laimėjimus.

Pristatomų paslaugų spektras – itin platus

„Penkių Kontinentų“ įmonių grupė „CeBIT 2005“ parodos metu pristatys gausybę savo naujausių bei moderniausių paslaugų bei produktų. Itin didžiulis dėmesys bus skiriamas informacijos bei duomenų saugumo užtikrinimui skirtiems produktams.

„Penki Kontinentai“ parodos metu ketina pristatyti savo duomenų, programinės įrangos bei kompiuterinių tinklų apsaugos, skaitmeninio parašo sprendimus bei informacinių technologijų audito galimybes, todėl parodos metu bus pristatyti individualaus vartotojo identifikacijai, skaitmeninių sertifikatų saugojimui ir šifravimui skirti elektroniniai saugumo raktai „eToken“, taip pat vieni patikimiausių „ZyXEL“ maršrutizatorių bei komutatorių, skirti užtikrinti kompiuterinių tinklų saugumui.  „HASP HL“, „HASP 4“ ir „Hardlock“ el. raktai skirti programinės įrangos apsaugai nuo įvairiausių įsilaužimų, o „eSafe“ sistema skirta saugiam darbui Internete. Plačiau apie kompanijos pristatomus telekomunikacijų bei informacijos apsaugos sprendimus – čia>>>.

Nemažas dėmesys parodos metu bus skirtas „Penkių Kontinentų“ plėtojamiems ir jau sukurtiems elektroninės komercijos projektams bei sprendimams. Parodos metu kompanija pristatys:

 • Neseniai sukurtą „E-Tournament“ CMS. Tai – specializuota turinio valdymo sistema, skirta sporto projektams – su ja galima lengvai registruoti įvairius turnyrus, sporto renginius, kaupti statistiką, rinkti papildomą informaciją, administruoti duomenis. Sistema lengvai modifikuojama ir pritaikoma organizuoti įvairių sporto šakų individualiems arba komandiniams turnyrams, ji jau sėkmingai veikia atnaujintame Lietuvos krepšinio „A“ lygos tinklapyje bei Olimpiada.lt portale. Kartu su šia sistema bus pristatyta ir jau anksčiau į „Penkių Kontinentų“ kuriamus internetinius projektus diegiama turinio valdymo sistema „I-Manager“.
   
 • Skaitmeninę TV Studiją. Tai – vienas naujausių „Penkių Kontinentų“ projektų. TV Studija ne tik filmuoja bei transliuoja didžiausius šalies renginius, bet ir teikia įvairias TV paslaugas – atlieka medžiagos montavimą, kuria CD & DVD diskus, vaizdo reklamines antraštes, rodo tiesiogines vaizdo konferencijas ir kt. renginius.
   
 • Trade Manager“, „Bill Manager“ bei VAM verslo valdymo sistemas.
   
 • El.-mokyklos projektą. Šis sumanymas gyvuoja jau beveik metus ir sėkmingai diegiamas daugelyje šalies mokyklų.
   
 • Šviesolaidinį greitaeigį „Skynet“ Interneto ryšį.
   
 • IP telefonijos paslaugas.

  BS/2 pristatys ir bankinių technologijų produktus

  BS/2 kompanija „CeBIT“ parodos metu pristatys ir svarbiausius savo bankinių technologijų produktus, kurie turėtų sulaukti itin didžiulio dėmesio.

  Kompanija Hanoveryje pristatys:
   

 • Monitoringo centrą, kuriame integruota „ProView“, „ATMeye“ ir PDS. „ProView“ – tai savitarnos tinklų distancinio valdymo ir stebėjimo programinė įranga. Į monitoringo centrą integruota „ATMeye“  – tai savitarnos įrenginių apsaugos sistema. „ATMeye Family“ produktų grupę sudaro į savitarnos įrenginius diegiamos vaizdo sistemos, o  „ATMeye“ sistemą sudaro vaizdo kadrus įrašanti techninė įranga, taip išplečianti asmeninio kompiuterio funkcijas bei programinė įranga, fiksuojanti pokyčius, atliekamas operacijas ir tvarkanti vaizdo įrašus. Pačių BS/2 specialistų sukurta ir kasdien naudojama PDS (Products, Documents, Service) sistema – tai komercinės informacijos apdorojimo ir valdymo internetinė sistema, skirta užsakymų, pardavimų ir garantinio aptarnavimo informacijai kaupti ir analizuoti.
   
 • Pinigų įnešimo bei EMV funkcijų (perėjimo prie daug saugesnių mikroprocesorinių kortelių) įgyvendinimą naudojant PC1500xe su „Side Car“.
 • Paslaugų apmokėjimo per savitarnos įrangą sprendimus. BS/2 kompanija pristatys savo „Bill Manager“ sistemą, kuria patogu apmokėti sąskaitas banko mokėjimo kortelėmis arba grynaisiais pinigais. Sistema vartotojams leidžia atsispausdinti detalias ataskaitas apie atliktus prekybos sandorius ir apmokėti tam tikrų paslaugų (pvz., komunalinių, GSM mobiliojo ryšio ir pan.) sąskaitas.
   
 • Universalią kasininko darbo vietą.
   
 • Smart Safe“ programą, turinčią monitoringo funkciją. Tai – automatinių kasininkų seifų sistema, sudaryta iš įmonės sukurtos programinės įrangos ir automatinių „Wincor Nixdorf“ gamybos seifų, skirta bankų kasininkams atlikti grynųjų pinigų išdavimo operacijas.

  BS/2 kompanija įsikurs bankiniam ir finansiniam sektoriui skirtoje 17-oje salėje, stendo Nr. E44. Bilietus gali užsisakyti www.cebit.de svetainėje. Maloniai kviečiame apsilankyti!

  BS/2 parodoje „Wincor World 2005“ (VIDEO)

 • Views All Time
  Views All Time
  3015
  Views Today
  Views Today
  1
  Jūs jau balsavote!