Bildukai su skirtingais požymiais

Kas yra bildukai? Kuo ypatingas šis nematomas namų gyventojas?

Tipiškas bildukas mėto daiktus, „bilda naktį“, slepia kasdieninius daiktus, išdarinėja triukus su telefonu, televizoriumi ir vaizdo grotuvu. Kartais jis žaidžia su ugnimi. Tačiau įvairovė šunybių, kurias bildukai sugeba iškrėsti, yra daug didesnė negu šie, tokia didelė, kad faktiškai yra sakoma teisybė, kad nė vienas atvejis nėra panašus į kitą. Tarp kitų keistų dalykų, bildukų bauginančiam repertuare yra apartai – daiktų pasirodymas iš niekur, daiktų judėjimas, daiktai juda dėl nežinomų priežasčių iš vienos vietos į kitą, kartais per kietas sienas ar uždarytas duris staiga atsiranda nepaaiškinamas šaltis, balsai iš niekur, žmonių ir daiktų kilnojimas ir nemalonūs kvapai nežinia iš kur.

Į klausima iš kur bildukai atsiranda, tikras atsakymas lieka paslaptis. Tarptautinis bilduko pavadinimas poltergeist yra vokiškos kilmės ir reiškia „triukšminga dvasia“, dėl jo tradiciško pasireiškimo bildėjimais, barškėjimais, trankymusi. Taip ar ne, tai yra du dvasios ar kažko iki šiol nenustatyto reakcija į kažkieno proto ar jausmų būsena, įpainiojant „mokslui žinomas“ energijos formas. Tiesa yra ta, kad niekas nežino, kaip bildukai veikia, arba kodėl vienas žmogus su jais susijęs, tuo tarpu kitas, galbūt patiriantis tokius pat stresus ir turintis tokių pat problemų, nėra susijęs.

Straipsniai 1 reklama

Tyrinėtojai teigia, kad dažniausiai bildukai atsiranda tada, kai asmenybės krizę išgyvena ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Kai suaugusieji jaučiasi apgauti, prislėgti darbo, santykių su bendradarbiais, kai kankina nemiga, nuovargis. Tuomet atsiranda bildukai. Tačiau, kai suaugusiems arba vaikams suteikiama atitinkama medicinos pagalba, tuomet bildukai išnyksta.

Todėl reikėtų stengtis nepervargti…

2005-03-10
Šaltinis: GS

Views All Time
Views All Time
10817
Views Today
Views Today
1

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

+ 29 = 33