Britanijos vyriausybė planuoja kitais metais paleisti internetinį projektą, analogišką amerikietiškajam on-line aukcionui eBay. Kaip rašoma laikraščio Guardian svetainėje, jame bus galima pardavinėti ne tik prekes, bet ir paslaugas.

Pagal jo kūrėjų užmanymą, National E-Markets pavadintas projektas turės padėti sumažinti bedarbystę, kainas ir pagyvinti rinkos aktyvumą. Projekto įdiegimas laikomas techniškai ir ekonomiškai pagrįstu, nes šiuo metu daugiau, nei 50 procentų britų namų turi priėjimą prie Interneto.

Kuriamas internetinio aukciono modelis apima tokias sferas, kaip apmokymas, transporto priemonių nuoma, auklių ir slaugių paslaugos, trumpalaikė gyvenamojo ploto ir patalpų biurams nuoma. Projektui sukurta speciali paieškos sistema, kuri ekrane pateiks paslaugų sąrašą, surūšiuotą pagal kokybę, vietovę ir kainą.

Paslaugų teikėjams, savo ruožtu, sukurta bonusų sistema – jie bus skaičiuojami pagal aptarnautų klientų kiekį. Iš pradžių paslaugų teikimu užsiims privatūs asmenys, iš valstybės gavę atitinkamas licenzijas.

Skirtingai nuo eBay, britų internetinio aukciono variante numatyta juridinė paslaugų teikėjų atsakomybė. Nepatenkinti klientai su mažais ieškiniais iškart portale galės kreiptis į teismus, kurie užsiims iškilusių nesutarimų sureguliavimu.

Views All Time
Views All Time
2213
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!