Vartojamas stiprinti imuninę sistemą, atsiradus polinkiui sirgti infekcinėmis ligomis, pasikartojančiomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis (nosiaryklės uždegimu, angina, sinusitu, bronchitu), lėtinėmis ir nuolat pasikartojančiomis odos bei gleivinės ligomis (gingivitu, egzema, furunkulioze, piodermija). Vartojamas kaip pagalbinė imunoterapinė priemonė gydant antibiotikais.

Preparato sudėtyje yra natūralių medžiagų, pvz., gyvačių nuodų ir medicininių mielių, kuriose yra daug vitaminų. Jos didina organizmo atsparumą ir aktyvuodamos fagocitus, padeda greičiau sunaikinti ligų sukėlėjus: virusus, bakterijas, grybelius. Vaistas kovoja su infekcija ir gerina antibiotikų bei priešgrybelinių vaistų poveikį, greitina ligos simptomų išnykimą, sutrumpina jos trukmę, liga rečiau komplikuojasi ir paūmėja. Vartojant profilaktiškai, sergama rečiau arba visai išvengiama ligų.

Nepatariama vartoti, sergant progresuojančiomis sisteminėmis ligomis: tuberkulioze, leukoze, hologenoze, išsėtine skleroze, taip pat AIDS, ŽIV nešiotojams ir kitokiomis autoimuninėmis ligomis sergantiems ligoniams.

Views All Time
Views All Time
5238
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!