Ištikimybė tradicijoms – pagrindinis regbio klubo “BaltRex” bruožas, išlikęs nuo pat jo įkūrimo. Komanda išsiverčianti gan kukliu net ir Lietuvos mastais biudžetu, liūto dalį kurio tradiciškai dengia ištikima klubo rėmėjas UAB “Putokšnis”, aikštelėje sužiba geru savo žaidimu. Tačiau net ir prarasdamas savo geriausius žaidėjus, klubas sugeba atsitiesti, vėl susiburti į vieną kumštį ir nepailsdamas siekti naujų aukštumų.

Ištisus metus prie “BaltRex” komandos vairo stovi Augustas Taralis (1962), nuo 2000 m – Lietuvos nacionalinės jaunių rinktinės vyriausias treneris. Komandos strategas negaili jėgų žvalgydamasis, atrinkdamas bei augindamas naujus talentus savo komandai. Tradiciniai “BaltRex” kozeriai: komandinis žaidimas, aktyvi gynyba ir… geras treneris.

Regbio klubas “BaltRex” 2001 ir praeitais metais buvo Lietuvos regbio 7- ių žaidimo čempionai, nuo 2000 metų klubas Lietuvos 15- os regbio turnyre pastoviai užima 2- ą vietą.

Regbio klubas “BaltRex” gali pasigirti ne tik Lietuvoje pasiektais rezultatais. Klubas užėmė pirmą prizinę vietą Švedijoje vykusiame Baltijos regbio 7- ių čempionate.

Šiuo metu klube žaidžia 120 jaunuolių ir vaikų. Žaidėjų amžius yra įvairus, nuo 10 metų iki 22 metų. Žaidėjai yra aukšto lygio. Klubą atstovauja 8 didelio meistriškumo žaidėjai. Nemaža klubo žaidėjų yra Lietuvos regbio suaugusių rinktinės nariai.

Klubas “BaltRex” turi lengvaatlečių, kurie taip pat atstovauja klubą. Iš viso yra 100 lengvaatlečių. 2-jiems iš jų nebe daug liko priartėti prie olimpinio normatyvo. Tikimas, kad kito sezono metu pavyks parengti 4 pajėgius lengvaatlečius.

Views All Time
Views All Time
3179
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!