Gimnastės nenusileido vyresnėms varžovėms

Sprts Caroline Moore gymnast3 Straipsniai.lt

Vilniuje vyko Lietuvos meninės gimnastikos asmeninio čempionato ir jaunių grupinių pratimų pirmenybės. Į sostinę vyko ir 4 uostamiesčio komandos.

Sėkmingiausiai asmeniniame čempionate pasirodė Valentinos Bagrijevos auklėtinė Gintarė Pčalinaitė, surinkusi 71,4 balo ir užėmusi šeštąją vietą. Agnė Kurmanavičiūtė (64,1 balo) su varžove iš Kauno pasidalino 12-13 vietomis.

Kur kas sėkmingiau uostamiesčio sportininkėms sekėsi grupinių pratimų pirmenybėse. „Gintarėlio” komanda – Erika Bendikaitė, Agnė Paulauskaitė, Alina Cvetkova, Žaneta Ežerskaitė, Edita Budvydaitė ir Aliona Kovaliova surinko 33,4 balo ir užėmė trečią vietą. Mergaites treniruoja V. Bagrijeva ir Rasa Vaserienė.

Straipsniai 1 reklama

Klaipėdos „Barbės” komanda (N. Šerniūtė, J. Valužytė, G. Šlekonytė, I. Barkutė, G. Razgutė) liko devintoje vietoje, „Žavesys” (L. Staniutė, A. Aleksaitė, E. Kiaupaitė, L. Tankevičiūtė, J. Buračionok N. Markova) ir „Žuvėdra” (S. Bardeckaja, D. Zubčiuk, V. Vlasenko, D. Maksimenko, E. Urbonaitė, V. Buzytė) atitinkamai užėmė 12 ir 14 vietas.

Pasak trenerės R. Vaserienės, į čempionatą ir pirmenybes nevyko pačios pajėgiausios miesto gimnastės.

„Esame labai patenkinti pasirodymu. Nors varžybos vyko jaunių grupėje, Klaipėdai atstovavo jaunučių ir vaikų amžiaus grupės sportininkės. Vyresnės nedalyvavo, nes viena iš pagrindinių sportininkių susirgo”, – sakė R. Vaserienė.