Prie Seimo, kur pirmadienį vyksta apkaltos prezidentui procesas, ketina susiburti apie 100 Rolando Pakso šalininkų, tačiau policija žada, kad užtikrins viešąją tvarką. Renginio organizatoriai apie susibūrimą iš anksto pranešė Vilniaus miesto savivaldybei bei Vilniaus miesto vyriausiajam policijos komisariatui.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu, organizuoti žmonių susibūrimus, kur dalyvauja iki 100 žmonių, be leidimo leidžiama Nepriklausomybės, Savivaldybės ir Daukanto aikštėse.

Apie 15 val. 30 min. prie Seimo tebuvo 20-ties žmonių grupelė.

“Sostinės policijos pareigūnai dirbs, kad būtų galima kontroliuoti padėtį, palaikyti viešąją tvarką bei užtikrinti žmonių saugumą”, – rašoma Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato pranešime spaudai.

Antradienį numatoma sustiprinti policijos pajėgas. Viešąją tvarką mieste palaikys daugiau nei 200 policijos pareigūnų – dvigubai daugiau nei pirmadienį.

Sostinės policija išreiškia viltį, kad gyventojai vieni kitiems bus tolerantiški ir išvengs viešosios tvarkos pažeidimų bei incidentų.

Konstituciniam Teismui patvirtinus, jog prezidentas savo veiksmais šiurkščiai pažeidė Konstituciją, Seimas pirmadienį po pietų atnaujino apkaltos procesą ir jau antradienį gali surengti balsavimą dėl R.Pakso nušalinimo nuo pareigų.

Kol vyks apkaltos procesas, sustiprinta Seimo apsauga, apribotas galinčių į parlamentą patekti asmenų skaičius.

Views All Time
Views All Time
200
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!