Seime prasidėjus apkaltos procesui, pirmadienį prie Parlamento rūmų esančioje Nepriklausomybės aikštėje susirinko apie 20 Lietuvos Prezidento Rolando Pakso rėmėjų.

Taikiai nusiteikę keli piliečiai, grojant akordeonui, traukė dainas. Jų atneštų karikatūrų taikinys buvo Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas, pavyzdžiui, “Su melu ir šantažu tapsiu laikinu Prezidentu”. Kai kurie susibūrimo dalyviai šnekučiavosi prie centrinio Seimo kiemo. Susibūrimą stebėjo nemažai policininkų ir žurnalistų.

Vilniaus savivaldybė bei Vilniaus miesto vyriausiasis policijos komisariatas buvo informuoti apie tai, kad prie Seimo organizuojamas apie 100 žmonių susibūrimas palaikyti Lietuvos Prezidentą.

Vilniaus miesto tarybos sprendimu organizuoti iki 100 žmonių susibūrimus be leidimo galima Nepriklausomybės, Savivaldybės ir Daukanto aikštėse.

Eltos žiniomis, sostinės policijos pareigūnai dirbs minėtose vietose, kad būtų galima kontroliuoti padėtį, palaikyti viešąją tvarką bei užtikrinti žmonių saugumą.

Balandžio 6-ąją sostinėje numatoma sustiprinti policijos pajėgas. Viešąją tvarką mieste palaikys per 200 policijos pareigūnų. Sostinės policija tikisi, kad piliečiai vieni kitiems bus tolerantiški ir išvengs viešosios tvarkos pažeidimų bei incidentų.

Views All Time
Views All Time
1733
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!