Klaipėdoje po vienu stogu besiglaudžiantys Lietuvos liberalų demokratų partijos bei šalies prezidentą Rolandą Paksą remiančio judėjimo “Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą” uostamiesčio skyrių nariai vakar vėl patyrė vandalų ataką.

Vidurdienį į būstinę atvykęs minėto judėjimo Klaipėdos skyriaus koordinatorius Dmitrijus Lopatinas rado išdaužytus jos langus.

Iškviesti uostamiesčio policijos pareigūnai patalpose rado didžiulę plytą, kuria, įtariama, ir buvo išdaužti langų stiklai.

Netrukus į išniekintą būstinę atvykęs Klaipėdos apskrities liberaldemokratų partijos koordinacinės tarybos pirmininkas Valerijonas Bernotas teigė šį jau ne pirmą kartą pasikartojantį išpuolį siejąs su šalyje kunkuliuojančiais politiniais įvykiais.

“Kai būstinė buvo išniekinta pirmą kartą, dar maniau, kad taip pasielgė paprasčiausi chuliganai. Tačiau dabar taip nebegalvoju, – tvirtino V. Bernotas. – Manau, kad tai – mūsų oponentų darbas. Mes būtinai reikalausime policijos, kad pagaliau būtų surasti kaltininkai. Kiek galima tai kentėti? Be vis kita, mes juk patiriame ir finansinių nuostolių”.

Žinia, praėjusį savaitgalį visoje Lietuvoje, taip pat ir Klaipėdos Atgimimo aikštėje, vyko į skandalą įsivėlusį prezidentą palaikančio judėjimo “Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą” organizuoti mitingai.

Tad šio judėjimo Klaipėdos skyriaus koordinatorius D. Lopatinas teigė esąs įsitikinęs, jog išdaužyti būstinės langai – atsakas į šias akcijas.

“Vakarų eksprese” jau rašėme, jog miesto centre įsikūrusi liberaldemokratų partijos Klaipėdos apskrities koordinacinės tarybos bei judėjimo “Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą” Klaipėdos skyriaus būstinė nuo vandalų nukenčia ne pirmą kartą. Pastarasis išpuolis – jau ketvirtas.

Šių metų pradžioje satanistiniais simboliais buvo išterliotos būstinės durys, o ant šalia stovinčio konteinerio – dažais išpurkštas šalies prezidentą įžeidžiantis užrašas. Dar pernai du kartus juodais dažais buvo išterliota liberaldemokratų Klaipėdos skyriaus iškaba.

Ieva KUČINSKAITĖ

Views All Time
Views All Time
2236
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!