Galimas grėsmes nacionaliniam saugumui tirianti parlamentinė komisija trečiadienį gavo naujos medžiagos, patvirtinančios įtarimus dėl slaptos informacijos “nutekėjimo” iš Prezidentūros. “Kaip komisijos pirmininkas aš negaliu to patvirtinti, bet negaliu ir paneigti”, – BNS sakė komisijai vadovaujantis Aloyzas Sakalas.
Jis atsisakė daugiau komentuoti.

Parlamentinė tyrimo komisija ketvirtadienį uždarame posėdyje ketina svarstyti išvadų projektą, kurį gali priimti tą pačią dieną arba pirmadienį. Jeigu komisijos išvados bus nepalankios prezidentui, jam gali būti inicijuota apkalta.

Šią savaitę Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus nepaneigė galimybės, jog slapta informacija galėjo “nutekėti” ir iš paties prezidento Rolando Pakso.

Jis taip pat sakė, jog šiuo metu prokuratūra vykdo tyrimą dėl slaptos informacijos nutekėjimo iš siūlė palaukti jo rezultatų. Prezidentas antradienį kategoriškai atmetė prielaidas, jog iš jo galėjo “nutekėti” slapta informacija.

Parlamentinė tyrimo komisija sudaryta lapkričio pradžioje gavus iš VSD medžiagą apie Prezidentūros atstovų ryšius su abejotinos reputacijos asmenimis, galimą dosniausio prezidento rėmėjo Jurijaus Borisovo spaudimą valstybės vadovui, taip pat slaptos informacijos “nutekėjimą” iš Prezidentūros.

Views All Time
Views All Time
243
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!