Remdamasi liudininkais, opozicinė Tėvynės sąjunga teigia, jog antradienį prezidento Rolando Pakso susitikime su visuomene Marijampolėje nebuvo suteikiamas žodis jo oponentams bei vengta atsakyti į nepatogius klausimus. Taip pat, pasak TS pranešimo spaudai, žmonės į susitikimą su prezidentu buvo vežami organizuotai.

“Susitikime Marijampolėje dalyvavę miestelėnai pasakoja, kad jau įeinant į kino teatro “Spindulys” salę, žmonės buvo atidžiai apžiūrimi, ar neturi priešiškų plakatų. R.Pakso šalininkai į susitikimą buvo atgabenti organizuotai. Saviems buvo įduoti iš anksto parengti R.Paksą palaikantys plakatai”, – teigiama trečiadienį paskelbtame konservatorių pranešime.

“Susitikimo metu buvo suteikiamas tik saviems, pasiruošusiems liaupsinti R.Paksą. Kiti galimybės paklausti negavo. Tarp jų ir Tėvynės Sąjungos nariai bei liberalai. Nepavyko to padaryti ir raštu. Atsiųstus R.Paksui raštelius griežtai rūšiavo Seimo narys Henrikas Žukauskas. Nepalankius R.Paksui klausimus atidėdavo į šalį”, – pažymima jame.

Todėl konservatorių nuomone, visuomenei pateikiama informacija neva prezidentą “myli” Marijampolė, o pilnutėlė salė žmonių neva negailėjusi komplimentų ir palinkėjimų reikia vertinti kaip “surežisuotą” meilę.

Prezidentūros skandalą tiriančiai parlamentinei tyrimo komisijai artėjant prie išvadų, prezidentas pradėjo susitikimus su šalies gyventojus. Praėjusią savaitę jis susitiko su Širvintų gyventojais.

Parlamentinė tyrimo komisija dėl galimų grėsmių nacionaliniam saugumui sudaryta lapkričio pradžioje gavus Valstybės saugumo departamento informaciją apie Prezidentūros atstovų ryšius su abejotinos reputacijos asmenimis bei galimą dosniausio prezidento rėmėjo Jurijaus Borisovo spaudimą valstybės vadovui.

Savo išvadas komisija Seimui turi pateikti iki gruodžio 1 dienos.

Views All Time
Views All Time
213
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!