keliones 5 Straipsniai.lt
|

Patarimai kaip planuoti keliones?

Nebūtina paprašyti kelionių agentūrų planų, galima susiplanuoti kelionę patiems. Žinoma, tam reikia daug darbo ir patirties. Čia pateikti pagrindiniai patarimai kaip planuoti kelionę.

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia, atsidarykite kokią nors rašymo programą (geriausia Google Docs, nes iš bet kurio kompiuterio bus galima prieiti prie informacijos). Gerai išmokite ja naudotis. Vėliau galite užeiti ir į mūsų bendruomenės projektą Travelpedija, internetinę svetainę kelioniumanija.lt arba nusipirkite keletą žurnalų „Kelionės ir pramogos” (blogiausiu atveju galima nusipirkti kelioninių žurnalų kitomis kalbomis). Paskaitykite apie įvairias vietoves, išsirinkite kuri jums gražiausia. Informaciją apie jums gražiausias vietas nukopijuokite į jūsų Google Docs arba kitą rašymo programą.

Straipsniai 1 reklama

Išsisirinkę atsidarykite Google Earth programą. Ten suveskite maršrutą nuo vienos iki kitos jūsų gražios vietos. Tada Google Earth išmes kiek kilometrų ir kiek laiko reik važiuoti. Taip pat patikrinkite, ar tame maršrute nėra dar vienos jūsų išsirinktos vietos. Jei ne, žiūrėkite pagal žemėlapį arčiau kurios jūsų gražios vietos yra kita jūsų graži vieta. Tuomet vėl suveskite maršrutą į Google Earth ir t.t. Nepamirškite suvesti duomenis ir į savo rašymo programą.

Kaip užsisakyti viešbučius?

Viešbučius per keletą minučių galima užsisakyti svetainėse http://www.booking.com arba http://www.tripadvisor.com. Ten rasite viešbučių aprašymus, kas įeina į kainą ir kokios kainos, taip pat rasite oficialų viešbučio puslapį, telefoną bei kitą informaciją. Nepamirškite programoje Google Earth suvesti viešbučio adresą ir susižinoti kur jis tiksliai yra bei tai parašyti savo rašymo programoje.

Kaip užsisakyti skrydžius?

Pirmiausia Travelpedijoje susiraskite, kokie oro uostai yra jūsų megstamoje šalyje/regione. Tada užeikite į http://www.greitai.lt arba http://www.skyscanner.net ir suveskite oro uostą iš kurio išskrendate ir į kurį atskrendate, parašykite suaugusiųjų ir vaikų skaičių bei kelionės datą. Tada svetainė jums išmes visą skrydžio planą (oro linijos, kada išskridimas ir parskridimas, kiek persėdimų, kokia kaina ir t.t.). Toje svetainėje galite užsirezervuoti surastus skrydžius.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *