Rašalinio spausdintuvo kasetės yra labai trapios ir jautrios spausdintuvo dalys. Norėdami jas naudoti pakartotinai, turite laikytis keleto nesudėtingų, bet labai svarbių taisyklių.

Svarbiausia: pildomos kasetės turi būti techniškai tvarkingos – nesugadinti elektros kontaktai ir mikroschemos, nesulaužytas korpusas, nėra jokių kitų mechaninių pažeidimų. Pasibaigusią kasetę, ištraukite iš spausdintuvo ir laikykitės žemiau nurodytų taisyklių.

Su kasete visuomet elkitės labai atsargiai ir rūpestingai. Ypač saugokite purkštukus: jokiu būdu nelieskite jų rankomis, neklijuokite ant jų lipnios juostelės ar ko kito. Neretai vartotojai bando „apsaugoti” kasetės purkštukus juos užklijuodami, kol atgabens pakartotinai užpildyti. Taip daryti nedera – galite ne tik sugadinti pačių purkštukų paviršių, užkimšti mikroskopines skylutes, bet ir prarasti spalvų grynumą. Net vienas rašalo lašelis, patekęs į gretimą rezervuarą, gali pakeisti viso tame rezervuare esančio ar būsiančio rašalo atspalvį.

Iš spausdintuvo išimtas kasetes laikykite vertikaliai purkštukais į viršų taip, kad jie prie nieko nesiliestų. Nuo dulkių kasetę galite paslėpti į kokią nors dėžutę, tačiau sekite, kad nenukentėtų purkštukų paviršius.

Labai panašios taisyklės galioja ir užpildytoms kasetėms. Jas taip pat dera laikyti purkštukais į viršų. Jei spausdinimo galvutė yra uždengta specialia apsaugine plėvele, prieš pat dėdami kasetę į spausdintuvą ją atsargiai nuimkite. Labai saugokite elektrinius kontaktus – juk nenorėtumėte prarasti ką tik užpildytos rašalo kasetės!

Galiausiai pora patarimų sėkmingai įdėjusiems naujai užpildytas kasetes į savo spausdintuvus. Pirma, neleiskite joms „užmigti”, bent kartą per savaitę atspausdinkite keletą lapų, kad neuždžiūtų rašalo purkštukai. Antra, venkite laikyti užpildytas kasetes, o ir pačius spausdintuvus šalia stipresnių šilumos šaltinių ir tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Tai tiek labai paprastų, bet svarbių patarimų. Atsižvelgdami į juos galėsite džiaugtis savo spausdintuvu ir naudotis kasetėmis dar ne kartą.

Malonaus spausdinimo!

Views All Time
Views All Time
1761
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!