Praėjusieji 2006 metai pareikalavo iš Žuvų jai nebūdingo tvirtumo ir ryžtingumo. Malonus siurprizas – 2007-aisiais jos vėl gali pradėti plaukti pagal srovę, kuri jas būtinai išneš tiesiai į sėkmę ir gerovę. Ko nereikėtų palikti savieigai – tai sveikatos, gerokai nukentėjusios, kai praeitais metais ėmėtės sunkių pareigų, daug dirbote ir jautėtės vienišas bei nesuprastas. Dabar viskas keičiasi. 2007 metais Žuvys sąmoningai pasirenka ramybę ir vienatvę. Galbūt, jos suras savyje psichologinių ir parapsichologinių sugebėjimų, mediumizmą. Jūs daug ką nujaučiate, jums sapnuojasi pranašingi sapnai.

Praeitais metais jūs daug pasiekėte karjeroje ir 2007 metų pradžioje jums bus būtina įtvirtinti įgytas žinias ir pasiekimus. Sėkmingiausias laikas – vasaris ir kovas, po dvi savaites iki ir po jūsų gimtadienio. Jums atsiranda noras būti pastebimam. Visi reikalai ir pradėjimai šiuoi laikotarpiu bus vaisingi. Tačiau laikotarpis nuo kovo iki rugsėjo gali būti sunkus – nereikia pamiršti, kad Žuvų valdovas neptūnas vis dar konfliktuoja su Saturnu, kuris randasi sektoriuje, atsakingame už Žuvų karjeros pasiekimus. Rugsėjo pradžioje viskas pasikeis, ir Žuvims prasidės naujų dalykinių pasiekimų laikas.

Asmeninis Žuvų gyvenimas šiais metais klostosi ryškiai ir veržliai. Vienišų Žuvų vasarį laukia lemtingas susitikimas. Atsargiam romantiškuose reikaluose reikėtų būti birželio pabaigoje ir rugpjūčio viduryje – buis daug nereikalingų susitikimų, viliojančių, bet bevaisių. Vėliau suvoksite, kat tai tebuvo tuščias laiko ir pastangų švaistymas. Rugsėjo pabaigoje galimas svaigus, bet trumpalaikis romanas. Jeigu jūs jau sutikęs savo žmogų praeitų metų rudenį, tai 2007 pavasaris – puikus laikas santuokai, kuri žada būti tvirta, ilgalaikė ir, kas irgi svarbu, naudinga.

Views All Time
Views All Time
1520
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!