2007-aisiais Vėžiai susidomės namų buhalterija ir pradės vesti įplaukų ir išlaidų apskaitą, o taip pat planuoti, kiek išleidžia, taps atsargesniais. Atsiranda tendencija žvelgti į pinigus ir pirkinius protingai netgi patiems dosniausiems. Dėl to bus įsigyjami reikalingi daiktai ir atidedamos lėšos juodai dienai. Protingas pinigų investavimas atneš neblogus procentus.

Vėžius taip pat ims dominti populiarioji medicina – daugelis sės ant dietos, ims įsisavinti organizmo valymo metodikas, sulieknės. Taip pat Vėžių laukia pasveikimas nuo ilgalaikės ligos, prasidėjusios dar 2005 metų pabaigoje. Iš savo artimųjų Vėžiai reikalaus disciplinos ir taupumo – štai čia galimi barniai ir nesutarimai. Darbe viskas gerai. Palankus jupiteris suteiks Vėžiams naujų galimybių karjeroje. Laukia geros permainos, algos padidėjimas, pakėlimas į aukštesnes pareigas arba sėkmingas ir naudingas darbo pakeitimas.

Pirmą 2007 metų sausio pusę, kai visi dar ilsėsis, Vėžiai ims purenti dirvą greitam karjeros šuioliui ir, pagaliau, gegužės mėnesį, šios pastangos ims nešti sultingus ir saldžius vaisius – piniginių premijų, didelio pelno ir profesinės savimeilės patenkinimo pavidalo. Tikra sėkmė Vėžių laukia laikotarpiu nuo lapkričio pradžios iki metų pabaigos – čia Vėžiai surinks tokį derlių, kad 2008 metų pradžioje rimtai susimąstys apie iki tol nepasiekiamų materialių vertybių įsigijimą.

Asmeniniuose santykiuose Vėžiams – tyla ir ramybė, jokių įvykių. Romantiška pažintis pačioje 2007 metų pradžioje, į kurią jie dės daug vilčių, pasibaigs niekuo, kas privers Vėžius ilgai graužtis, kaltinti likimą ir jaustis nelaimingam iki pat lapkričio pradžios, kai Marsas ir Venera vėl atkreips savo palankų dėmesį į šį ženklą ir padovanos jo atstovams dvi savaites romantiško poilsio.

Views All Time
Views All Time
1511
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!