Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Šie metai suteiks daug džiaugsmo ir malonių įspūdžių, ypač jums, kadangi nemėgstate vienodumo. Jus tiesiog traukia pasikeitimai – buto, drabužių. Jeigu įgrįsta kokie nors daiktai, su didele išmone ir fantazija (be didelių finansinių nuostolių) sugebate juos pakeisti, padaryti labiau madingais, šiuolaikiniais.

Vyrai, ketinantys vesti merginą, gimusią po Dvynių ženklu, žinokite, kad jums negresia nuobodulys ir vienodumas šeimyniniame gyvenime. Žmona visada sugebės jus kuo nors nustebinti, pavyzdžiui, ims ir perstatys baldus bute. Nepykite ant jos už tai, geriau pagirkite jos gerą skonį, naujus ieškojimus /net ir tuo atveju, jeigu kokio nors daikto nerastumėte po to visą savaitę/. Sutramdę pyktį, pakvieskite žmoną pasivaikščioti arba į svečius.

Ko tik Dvyniai neprisvajoja vestuvių išvakarėse – ir kad šuoliuos į meriją baltais žirgais kinkyta karieta, ir kad visi susės į limuzinų kotedžą, ir…Deja, svajodami apie nežemiškus dalykus, jie dažnai užmiršta realų gyvenimą. Susigriebia, kai iki ceremonijos būna likę visai nedaug laiko. Tada karštligiškai puola tvarkyti organizacinių reikalų. O ką gi suspėsi, likus savaitei iki ceremonijos? Nebent užsakyti vakarienę restorane. Todėl vynių vestuvių pokylio daugiausia ir vyksta restoranuose ar kavinėse. Tačiau šio ženklo atstovai dėl to nenusimena – tegu ir nepažįstami restoranų lankytojai pasidžiaugia jų laime!

Views All Time
Views All Time
3712
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!