Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas  iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Tuo laiku gimusios yra stipraus charakterio, turi aiškų tikslą, susiformavusias pažiūras. Jos labiau vertina draugystę ir bendravimą su vyrais, negu su moterimis. Bet jos, taip pat, kaip ir jų draugės, svajoja apie meilę ir švelnumą. Joms būdingas stiprus estetinis jausmas, meilė liaudies tradicijoms, menui.

Vyrai, jeigu būsimoji jūsų žmona gimė po šiuo ženklu, neatimkite iš jos iliuzijų, kad ji yra šeimos maitintoja ir šeimyninio gyvenimo vairininkė, nes jeigu dėl to kils konfliktas, jūs būtinai pralaimėsite. Niekada nepiktnaudžiaukite jos silpnybėmis: šios moterys to nedovanoja. Juk egoizmas ir viršininkiškas tonas šeimyniniame gyvenime nepadeda.

Audringai, veržliai Avino prigimčiai tiks visa, kas neįprasta, nauja, nepatirta. Perskaitę spaudoje apie tai, kad vestuvių ceremonija vyko kur nors Veličkos druskos kasyklos bažnytėlėje, kad jaunieji tuokėsi po vandeniu, apsivilkę narų kostiumus, žinokite – tuokėsi Avinai. Ar bent vienas iš jų, įkalbėjęs antrąją pusę nepaprastiems nuotykiams. Avinas būtinai vyks į povestuvinę kelionę, ir ne į bet kokią. Jam patiks su jaunąja žmona pajodinėti dykumoje kupranugariais ar leisis į požemio urvus grožėtis stalaktitais…Drauge gautos adrenalino dozės juk tokios malonios!

Views All Time
Views All Time
3916
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!