Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Moterys gimusios po Tauro ženklu, yra jautrios, svajoja apie šeimą ir vaikus. Praktiškos, sukalbamos, lengvai prisitaiko prie žmonių. Kupinos energijos ir gyvybinių jėgų, tad nebijo sunkumų ir sugeba juos nugalėti. Ką padarysi – patinka joms turtingas gyvenimas ir gražūs daiktai.

Vyrai, jūs tikriausiai jau supratote, kad tokioms moterims daugiausia reikia meilės ir globos, tad ir nešykštėkite švelnumo, rūpestingumo, dėmesio. Neužmirškite retkarčiais nudžiuginti gėlių puokšte, ir, beje, ne vien pirmaisiais vedybinio gyvenimo metais.

Tauras be galo mėgsta gamtą, tad laiką vestuvėms jie parinks tokį, kad pokylį galima būtų surengti kaime, žydinčių obelų prieglobstyje arba po raustančiais šermukšniais. Blogiausiu atveju – bent jau stilizuotoje karčemoje, primenančioje senovę. Ir vestuvinio stalo Tauras nori gausaus: jiems tai proga iki soties pasigardžiuoti puikiais naminiais valgiais. Suprantama, tokioje aplinkoje yra proga laikytis ir visų per metų metus susiklosčiusių vestuvinių tradicijų.

Views All Time
Views All Time
2919
Views Today
Views Today
1
0 0