Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Moterys “Liūtės” paprastai ieško perspektyvaus vyro, gal būt, sugebančio padaryti karjerą. Iš vyro tikisi ne tik meilės ir dėmesio, bet ir visiškos gerovės. Tokios moterys ištikimos, atsidavusios, jeigu nuolat gaubiamos meile ir rūpestingumu. Tačiau turi ir silpnybių, pavyzdžiui, mėgsta puoštis, gražiai rengtis.

Vyrai, vesdami “Liūtes”, atminkite, kad jas teks visą laiką garbinti, teks jomis žavėtis. Būkite galantiški, nepamirškite, kad žmona mėgsta dovanas ir pasirūpinkite maloniu poilsiu prie jūros.

Liūtams svarbiausia, kad vestuvių pokylis būtų linksmas, taigi ruošdamiesi jam pinigų neskaičiuoja. Viskas turi būti aukščiausios kokybės! Liūtai verčiau pasiskolins trūkstamą sumą, bet užsakys puošnią pokylių salę ir pakvies geriausius muzikantus. Nieko pigaus – tik porcelianas, auksas ir sidabras. Liūtas nepasitenkins savo išrinktosios suknele – jis ją nupirks, ir pačią gražiausią! Pats pasipuoš smokingu, o po vestuvių abiejų apdarai bus sudėti į skrynią ir palikti prisiminimui.

Views All Time
Views All Time
4701
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!