Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Apie “Mergeles” dažnai klaidingai manoma: kad jos nedrąsios, drovios. Bet išorė apgaulinga. Jos gali būti puikios žmonos, jeigu vyrai nebando jų apgaudinėti ir jeigu “žaidžia pagal taisykles”. “Mergelės” visur mėgsta tvarką, yra ekonomiškos ir mielos.

Vyrai, jeigu ketinate su “Mergele” vykti į povestuvinę kelionę, patariame išsirinkti vietoves su senovės paminklais ir kitomis įžymybėmis.

Namuose neužmirškite pagirti žmonos kulinarinių sugebėjimų, tai viena jos silpnybių. Be to, kadangi “Mergelė” mėgsta tvarką ir yra ekonomiška, patys išmokite taisyti vandentiekio čiaupus, durų rankenas, įkalti vinis ir pan. Tai ne tik sutaupys pinigų, bet ir laiko – nereikės ieškoti meistrų.

Mergelės ženklo atstovams visada trukdo ir garsi muzika, ir triukšminga kompanija. Nenori gausios svitos jie ir per savo vestuves: jiems visiškai pakanka poros liudininkų, šeimos narių ir kelių pačių artimiausių draugų.Po ceremonijos pasėdėję kokioje nors nuošalioje užeigoje, išvyksta į povestuvinę kelionę. Maršrutą renkasi tokį, kuriame turėtų galimybę pabūti vienu du: vyksta į poilsio namus, į atokų kurortą ar paprasčiausiai prie ežero. Nepuls jie švaistyti ir per vestuves padovanotų pinigų – juk lėšos dar pravers šeimyniniame gyvenime!

Views All Time
Views All Time
3535
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!