Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Labai originalios merginos. Dažniausiai – svajingų akių, lieknos figūros. Turi gerą skonį. Kartais konservatyvios, nemėgsta keisti savo nusistovėjusių pažiūrų į gyvenimą ir žmones.

Vyrai, tokios moterys visada atrodo jaunesnės, negu yra iš tikrųjų. Mėgsta gamtą, sportą, iškylas. Jeigu žavitės gera virtuve (rask dabar vyrą nemėgstantį skaniai pavalgyti), susirūpinkite savo figūra: jums gresia pavojus nutukti. Po kelių vedybinio gyvenimo metų nekaip atrodysite greta lieknos žmonos. Nutukimas gresia ir sveikatai, ir grožiui.

Gimę po Ožiaragio ženklu mėgsta visa, kas tradiciška, išbandyta, tikra. Tik tarpais jie užsiverčia ant savo pečių pernelyg daug darbų. Vestuvių išvakarėse artimiesiems derėtų pakontroliuoti, kad Ožiaragis nepersitemtų. Juk jis stengsis, kad iš jo akiračio niekas neišsprūstų: nei mašinų puošimas, nei kvietimų į vestuvių iškilmes išsiuntinėjimas, nei susitarimas su operatoriumi… O kas gali būti miela rūpesčių išvargintam žmogui? Nebent mintis kaip gerai, kad visą tai pagaliau baigsis ir galėsiu normaliai pailsėti!

Views All Time
Views All Time
4252
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!