Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Savarankiškos moterys, pasiekiančios didelių laimėjimų savo profesijoje. Reiklios sau ir kitiems, žino ko nori, ir dažniausiai tai išsikovoja. Tačiau, jeigu ne viskas klostosi taip, kaip jos įsivaizduoja, darosi agresyvios.

Vyrai, draugystė ir gyvenimas su tokia moterimi nelengvas, bet įdomus. “Skorpionė” žmona labai reikli savo vyro intelektui, būdui, jausmams. Kandžios pašaipėlės – ne išimtis, bet jeigu vyras bus pakankamai protingas ir jų neprovokuos, žmona greitai nurims. Norint išlaikyti taiką šeimoje, reikia daug meilės, kantrybės ir tarpusavio supratimo.

Skorpionas skiria gausybę energijos kiekvienai sričiai, su kuria susiduria, tad ką jau kalbėti apie vestuves! Joms ruošdamasis, šis ženklas demonstruoja daugybę savo principų. Pavyzdžiui, greičiausiai sugalvos svečius pakviesti į pustamsį paslaptingą baro rūsį. Čia mirgės paslaptinga žvakių šviesa, o svečius aptarnaus vampyrų kostiumais apsirengę padavėjai. Šiukštu – nebandykite kritikuoti tokio keisto jų pasirinkimo. Vis tiek nesuprasite paslaptingos jų sielos! Jeigu jau Skorpionas jus pasikvietė į didžiausią savo gyvenimo šventę – jis tikrai laiko jus savo žmogumi.

Views All Time
Views All Time
3594
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!