Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Svarstykles globoja Venera, tad ir moterims, gimusioms po šiuo ženklu, būdingiausia: meilė, menas, harmonija. Jų įgimtas estetikos pamėgimas matyti visur – drabužiuose, buto apstatyme, renkantis dekoratyvų daiktą. Labai geros žmonos: saikingo būdo, lengvai prisitaiko prie žmonių ir aplinkybių.

Vyrai, apgaubkite savo žmoną meile ir švelnumu. Jeigu kartais būtų sunki diena, namo sugrįžtumėte blogai nusiteikę, neišliekite pykčio ant žmonos. Kiekvieną nesusipratimą pamėginkite ramiai išsiaiškinti. Moterys “Svarstyklės” labiau vertina gamtą, negu triukšmingą draugiją, tad neužmirškite laisvalaikiu suorganizuoti išvyką už miesto, tai bus naudinga ne tik jūsų žmonai, bet ir jums.

Įgimtas Svarstyklių ženklo atstovų polinkis į grožį atves juos į pačias įspūdingiausias Lietuvos vietas. Vestuvių puotai Svarstyklės mielai rinksis vilą prie ežero ar poilsio namų – Kuršių nerijoje salę, ar poilsiavietę Palūšėje. Jie patys ir jų svečiai turi grožėtis nuostabia gamta ir subtilia aplinka. O kokios puikios vestuvinės nuotraukos išeis gražaus gamtovaizdžio fone!

Jeigu aplinkybės taip susiklostytų, kad Svarstyklėms tektų švęsti vestuves neišvykus į gražų gamtos kampelį, šio ženklo atstovai pasirinks pačius skoningiausius restoranus.

Views All Time
Views All Time
5239
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!