Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Tai šiuolaikinės amazonės: sportiško tipo, elegantiškos, idealistės. Tokia žmona – gera vyro paspirtis, puiki draugė. Ji mėgsta keliauti, pažinti naujas vietas, papročius, žmones.

Vyrai, moterys “Amazonės” labai aktyvios ir visuomeniškos, tad ieško ir tikisi tokių pat savybių iš vyrų. Jeigu norite šeimoje taikos ir ramybės, nebūkite inertiški, visur padėkite žmonai – supirkti, kas reikalinga namų ūkiui, auklėti vaikus. Vasarą patariame išsiruošti į kelionę.

Šaulys – pats linksmiausias Zodiako ženklas. Jis atviras, kupinas energijos, optimistiškas. Plati Šaulio siela raginte ragina ir per vestuves prisikviesti kuo daugiau svečių. Šaulio vestuvinis stalas gausus, tai tikras skonio ir aromato harmonijos derinys. Viena, ko nemėgsta šis ženklas, – biurokratizmas. Todėl jo nė kiek nedžiugina važiavimas į Santuokų rūmus registruotis ir klausytis tarnautojų oficialių kalbų bei sveikinimų. Jie mielai sutiktų, kad antspaudus pasuose uždėtų ir be jų pačių.

Views All Time
Views All Time
4215
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!