Perskaitę rimtą straipsnį, dirstelėkite ir į šį humoristinį vestuvinį horoskopą, kuris parengtas iš užsienio spaudos.

Nuotakos ir jaunikiai, primyktinai kartojame: šis linksmas horoskopas – tik laisvalaikio humoras, tačiau naudingi patarimai – tikrai labai naudingi.

Taigi, koks jūsų Zodiako ženklas?

Gimusios tomis dienomis – emancipuotos moterys; geros gyvenimo draugės, jomis galima pasitikėti. Niekad neapkalba kolegų, sugeba kitus suprasti, atleisti silpnybes /ne tik kitų, bet savo vyro/. Tačiau ir vyrui patartina turėti tokias pat charakterio savybes. Madomis šios moterys ne ypatingai domisi, jos įsitikinusios, kad pasaulyje yra įdomesnių ir svarbesnių dalykų.

Vyrai, žinokite, kad šios moterys bet kokioje situacijoje sugebės rasti išeitį. Kita vertus, nors iš pažiūros to ir nematyti, joms taip pat reikia paramos ir pagalbos. Sugebėkite ją suteikti taktiškai, kad neužgautumėte moters ambicijos. Taktas ir diplomatija – dvi pagrindinės sąlygos jūsų šeimyniniame gyvenime.

Labiau už viską Vandeniai vertina laisvę, taigi jiems labai nelengva pasiryžti vedyboms. Be to, Vandenis yra oro stichijos ženklas, o ši stichija yra greičiau intelektuali negu emocionali. Bet jeigu jis nusprendė susituokti alpinistų stovykloje kelių kilometrų aukštyje, jokia jėga jo nesulaikys! Liks tiktai padėti susirasti pasišventusį dvasininką, kuris kalnuose sutuoktų Vandenį su jo išrinktąja. Toks pat nenuspėjamas Vandenis ir vestuvinės puotos atžvilgiu: jis gali susižavėti, pavyzdžiui, tailandietiškais patiekalais, ir tik jais vaišinti svečius. Nevalgote ryžių su jūros gėrybėmis – tai jūsų problema. Juk atėjote ne prisikirsti, o pasveikinti draugo…

Views All Time
Views All Time
4911
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!