Skorpionams prasidės įtemptas planų ir tikslų, kurių susikaupė, kol Plutonas keliavo Šiaulio ženklu, įgyvendinimo periodas. Turėsite jautriau reaguoti į laiko dvasią atitinkančias tendencijas ir tapti ta jėga, kuri formuoja sąlygas ir aplinkybes. Metų pradžia bus įtempta dėl nenuspėjamų įvykių gausos. Turėsite žvelgti ir žengti tik pirmyn, nors trukdys senos skolos, siejančios jus su reikalais, kurių nespėjote sutvarkyti 2008-siais. Nuo sausio 11 d. iki mėnesio pabaigos Merkurijus bus grįžtamojoje fazėje. Neįprasta įvykių eiga tuo metu reikalaus nemeluoti pirmiausia sau, turėsite daug peno apmąstymams.

Vasarį gali iškilti sunkumų, susijusių su finansais arba nekilnojamuoju turtu. Į jas reaguokite lanksčiai, ir sprendimas ateis savaime. Jeigu mėginsite atkakliai ginti savo poziciją, situacija gali komplikuotis. Kovą ir balandį daugelis dalykų vyks jums už nugaros. Geriausia reaguoti tik į akivaizdžius pokyčius. Šiuo laikotarpiu rasite galimybę padidinti darbo efektyvumą ir baigti planuoti viską, ko ketinate imtis netolimoje ateityje.

Gegužę jus gali erzinti neprotingos aplinkinių iniciatyvos. Bet jums sveika kartais supykti, tai padeda atsikratyti susikaupusios įtampos. Palankus mėnuo intensyviai sportuoti, kad prasidėjus vasarai nereikėtų krimstis dėl savo išvaizdos. Birželį užplūdę jausmai padarys jus lengvai pažeidžiamą. Įvykiai suksis apie tai, ko jūs labiausiai norite.

Turėsite galimybę gauti trokštamus dalykus, jeigu būsite pasirengę kai ko atsisakyti. Vargu ar be skausmingų vidinių permainų aplinkybės klostysis norima linkme.

Visą vasarą (ir po to dar gruodį) stenkitės pastebėti klastą tose srityse, kurios liečia jūsų saugumą. Būkite atsargesni tvarkydami su nekilnojamuoju turtu arba investicijomis susijusius reikalus. Bet galite ir neblogai uždirbti, jeigu būsite apdairūs ir be reikalo nerizikuosite. Įpusėjus spaliui turėkite atsarginį veiksmų planą, numatantį įvairius netikėtumus. Galite jausti spaudimą, dėl kurio bus sunku apeliuoti į įprastas taisykles. Bet tuo pačiu metu formuosis nauji santykiai, kurių privalumas – solidūs partneriai ir pelningi projektai.

Lapkritį arba gruodžio pradžioje galėsite atskleisti partneriams dalį savo ketinimų, reikalai klostysis jums reikiama linkme. Nors paprastai puikiai nujaučiate naujų pokyčių esmę, šį kartą vertėtų, prieš galutinai apsisprendžiant, šiek tiek palūkėti. Paskutinę savaitę prieš 2010-sius gali tekti koreguoti planus ir atnaujinti kai kuriuos senus ryšius. Tik jūsų lankstumas ir įžvalgumas lems, ar jūsų pagrindinės vertybės nukentės, ar liks nepakitusios.

Meilė. Bendrąjį 2009 m. vaizdą galima apibūdinti taip: gausite ar pasieksite viską, ko užsigeisite. Bet ši palanki planetų konfigūracija spendžia jums savotiškus spąstus – kuo karščiau liepsnos aistros ir kuo daugiau savo įgeidžių patenkinsite, tuo greičiau pasijusite persisotinę. Neskubėkite, nepradėkite analizuoti ar slopinti jausmų, duokite jiems laiko ir galimybių plėtotis savaime. Jūs tiesiog spinduliuosite seksualumą, ir aplinkiniams bus sunku išlaikyti savitvarda, kai imsitės įgyvendinti savo romantinius planus. Antrąją metų puse padidės tikimybė, kad daugiau dėmesio ir energijos skirsite ne meilės nuotykiams, o profesinėms ambicijoms, seksualinę energiją paversdami labai produktyvia praktine veikla.

Sveikata. Šie metai gali būti jūsų didžiausios sėkmės laikotarpis, ir tai iš jūsų pareikalaus ypatingo darbštumo ir ištvermingo. Tačiau privalote protingai eikvoti savo jėgas bei energiją ir retkarčiais leisti sau gerai atsipalaiduoti. Būtinai pasiskiepykite nuo gripo, vartokite vitaminų ir reguliariai valykitės organizmą. Pirmąją birželio pusę atidėkite visus reikalus ir savaitėlę ramiai pagyvenkite vasarnamyje arba nuvažiuokite prie jūros. Vasarą jums teks išlaikyti labai didelius krūvius. Jeigu pajusite, kad greitai pavargstate, arba kaskart kai patirsite stresą, jausite į galvą priplūstant kraujo, nedelsdami imkitės priemonių nervų sistemai ir imunitetui stiprinti. Dažniau valgykite produktų, kuriuose gausu geležies ir baltymų, – kepenų, grikių košės, džiovintų slyvų ir abrikosų, fermentinio sūrio. Paskutinius metų mėnesius atgauti jėgas geriausiai padės mankšta treniruoklių salėje.

Darbas. Jūsų finansiniai planai ir užmojai visus Rudojo Jaučio metus bus labai praktiški. Turėsite užtektinai galimybių išsamiai apsavarstyti visus galimus variantus ir neklysdami pasirinkti tai, kas jums naudingiausia. Tik labai svarbu tas galimybes pastebėti ir suskubti jomis pasinaudoti! 2009-siais daugumai Skorpionų pavyks įgyvendinti netgi tas idėjas, kurios anksčiau atrodė avantiūrinės, bet tik jeigu viską darysite ne avantiūriniais metodais. Kad ir ko imtumėtės, visada atsiminkite, kad veikdami paskubomis galite sumenkinti būsimą rezultatą. Todėl darbuokitės nuosekliai, ir finansinė sėkmė bus jūsų rankose.

Views All Time
Views All Time
8268
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!