Didysis 2009 metų horoskopas. Šauliams.

,

Dvylika metų trukusi Plutono viešnagė Šaulio ženkle daugumai Šaulių padėjo sudėlioti prioritetus ir atsirinkti tikrąsias vertybes. 2008 – 2009 m. sandūroje Plutonas pereis į Ožiaragio ženklą, ir visiems Šauliams idėjų formavimo laikotarpį pakeis metas, kai būtina pradėti lieti būsimos gerovės pamatus. 2009-siais turėsite padėti kertinį akmenį veikloje, kuri suteiks jums galimybę įgyti stabilumo ir pasitikėjimo savimi. Jupiterio sąjunga su Merkurijumi 2009-jų išvakarėse simboliškai pabrėš permainų laiko pradžią – gausite netikėtą pasiūlymą arba padarysite neįprastą sprendimą. Jeigu patys numatote reikšmingus savo gyvenimo įvykius, tuo metu pradėkite įgyvendinti svarbiausius planus.

Sausį susirūpinkite savo finansais, nes galite netekti galimybės dalyvauti svarbiame darbe. Atkreipkite dėmesį į keistus aplinkybių sutapimus – labai tikėtina, kad likimo ženklai jus skatins imtis to, apie ką dar prieš pusmetį negalėjote net svajoti. Vasario viduryje įvyks Jupiterio ir Marso sąjunga Vandenio ženkle. Tai palankus laikas rinktis naują veiklos kryptį, keisti darbovietę.

Nuo vasario iki birželio pradžios Venera bus Avino ženkle – tai ypač palankus metas užmegzti naujus ryšius ir romantiškas pažintis. Gerai pasidarbuokite (žiemą karjeros reikaluose, pavasarį – meilės srityje), kad pasiektumėte maksimalų efektą. Birželį Jupiteris Vandenio ženkle formuos trigubą sąjungą su Neptūnu ir Chironu. Pakliūsite į įvykių sūkurį, svarbiausiuose santykiuose atsiras naujų taisyklių ir galbūt naujų dalyvių. Ši triguba planetų sąjunga truks iki liepos pabaigos ir pasikartos gruodį, o joje dalyvaujantis Jupiteris lems, kad 2009-siais įvairiuose gyvenimo srityse Šauliams teks labai svarbus vaidmuo.

Liepą ir rugpjūtį stenkitės taip paskirstyti darbo krūvius, kad dirbtumėte mažiau, bet efektyviau. Kolektyvinė veikla bus ypač produktyvi. Rugsėjį atsispirkite pagundai pradėti stambų projektą, bet raskite laiko ir jėgų užbaigti tai, ką vis atidėliojote. Spalį įvykių eiga vėl paspartės, pajusite didėjančią emocinę įtampą, kurią su kaupu kompensuos puikūs intensyvios veiklos rezultatai.

Lapkritį neskubėkite atvirai kalbėti apie savo jausmus ir venkite įsimylėti; šis mėnuo ypač netinkamas užmegzti trumpalaikius santykius. Po lapkričio 16 d. pasijusite palaikomi aukštesniųjų jėgų, įgausite daugiau optimizmo. Stenkitės tuo pasinaudoti, nes vartai į naujas galimybes užsivers gruodžio 20 d. – iki tol turite spėti įgyvendinti svarbiausias visus metus puoselėtas idėjas.

Meilė. Rudojo Jaučio metais suprasite, kokių savybių dėka spinduliuojate žavesį, kuriam negali atsispirti jums patinkantys žmonės, todėl įgysite dar daugiau galimybių pakerėti savo būsimus partnerius. Gali atrodyti keista, bet stipriausių ir geriausių įspūdžių jums suteiks nuotolinis meilės romanas. Po Šaulio ženklu gimusios merginosbus linkusios įsimylėti užsieniečius, o Šaulio vaikinai – pačių susikurtus idealios merginos įvaizdžius. Šaulio ženkle besisvečiuojančio Plutono įtaka antrąją metų pusę vers jus pataikauti savo troškimams. Plutonas Šaulyje būna tik kas 12 metų, todėl vaikydamiesi iliuzijas nepražiopsokite galimybės sukurti tvirtą sąjungą su žmogumi, kuris jums nuolat įrodinėja savo jausmų tikrumą.

Sveikata. 2009-siais jūsų savijauta apskritai bus nebloga. Tačiau Šauliai, gimę gruodžio 4 – 7 d., turi saugotis traumų, galinčių įvykti dėl neatsargumo. Laukia gausybė įdomios įdomios veiklos, tad turėkite mintyje, kad ir darbo krūviai bus didesni negu 2008-siais. Nors laisvo laiko turėsite nedaug, nemeskite sporto treniruočių! Rugpjūtį išmėginkite naują veiksmingą dietą, tai padės išvengti kepenų veiklos sutrikimų. Valgykite daugiau žalumynų ir šviežių daržovių, stenkitės riboti suvartojamo cukraus ir druskos kiekį. Nepersišaldykite maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose. Trumpalaikiai meilės romanai irgi gali pridaryti nemalonumų. Atostogas planuokite gegužę arba nuo rugsėjo vidurio. Jūsų fizinės galimybės aukščiausią tašką pasieks metų pabaigoje.

Darbas. Ir šioje srityje 2009-ieji jums bus gana sėkmingi. Turite stengtis visapusiškai tobulintis ir sekti mokslo bei technikos naujienas, kad pasiektumėte išties gerų rezultatų. Sąžiningai atliekamas darbas ir nuoširdumas bendraujant su vyresnybe labai padidins jūsų galimybes pakilti karjeros laiptais. Tačiau atsiminkite, kad Rudojo Jaučio metais negalima mėginti siekti greitų rezultatų (tokia pagunda gali atsirasti vasarį ir rugsėjį). Būtinai jai atsispirkite, nes gali pašlyti santykiai su bendradarbiais ar netgi su šeimos nariais. Siekite ne lengvos, o pelnytos pergalės, ir tuomet jūsų pajamos visus metus išliks stabilios.

Views All Time
Views All Time
11121
Views Today
Views Today

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

34 + = 42