Pagrindinis Ožiaragių horoskopo akcentas bus Saturno perėjimas į grįžtamąją fazę naujametę 2009 m. naktį. Tuo metu, nepaisant šventinio šurmulio, vertėtų bent keletą minučių pabūti vienumoje, suvokti, kad vyksta jūsų gyvenimo posūkis. Pajuskite naują virsmą, prisiminkite, ko negalėjote ar nespėjote padaryti besibaigiančiais metais. Praeities ir ateities sandūroje formuojasi pagrindinės ateinančių metų gairės. Galite gauti įdomios informacijos, kuri paskatins imtis naujos veiklos. Tai pasakytina ir apie sausį bei vasarį, kai tikslai atrodys dar realesni ir praktiškesni. Saturnas grįžtamojoje fazėje bus iki gegužės paskutinės savaitės, todėl žiemos ir pavasario laikotarpiu geriausiaplėsti ar tobulinti jau užbaigtus darbus.

Balandį jūsų konkurentai mėgins sudaryti dirbtinių kliūčių ir regzti intrigas. Ramiai dirbkite savo darbą, bet informacijos neignoruokite, laiku atsakykite į laiškus ir neatšaukite numatytų susitikimų. Netrukus įvykiai pasuks netikėta linkme ir bus geriausia, jeigu jūs būsite jų sūkuryje. Gegužė – palankus mėnuo atnaujinti namų aplinką ir santykius su artimaisiais. Būtinai iš anksto apgalvokite, ką turėsite suremontuoti, ką įsigyti, ko ir už ką atsiprašyti.

Pirmąjį vasaros mėnesį jausis grįžtamojo Merkurijaus įtaka, tai tinkamiausias laikas gerai pailsėti. Birželio 21 d. jūsų ženklą valdantis Saturnas Jautyje sudarys tikslius aspektus su Venera ir Marsu. Pasinaudokite unikalia galimybe užmegzti naujus arba galutinai nutraukti nebeturinčius perspektyvų meilės ryšius. Liepą įvyksiantys Saulės ir Mėnulio užtemimai sudėlios naujus akcentus santykiuose šeimos nariais. Daugiau dėmesio skirkite jausmams žmonių, kuriais gyvenate po vienu stogu, ir dėkite visas pastangas, kad jūsų partnerių ir kolegų nuomonė apie jus būtų palanki.

Rugsėjo 17 d. – savotiškas metų lūžio taškas. Jeigu kažkur nuklydote nuo numatyto kurso, tos dienos įvykis ar susitikimas privers susikaupti ir tiksliai įvertinti jums tenkančius vaidmenis ir užduotis. Spalis – intesyvios darbinės veiklos, papuoštos pažinčių su garsiais ir įtakingais žmonėmis, mėnuo. Lapkritį venkite gvildenti problemas, kurių sprendimas reikalauja emocinės įtampos, ir imkitės įgyvendinti ne tokias įdomias, bet svarbias užduotis.

Gruodis bus labai intensyvus mėnuo, nes daugelis Ožiaragių nuspręs, kad metų planus, vertėtų gerokai viršyti. Gal tai ir nebloga idėja, bet 2010-sius sutiksite su grįžtamuoju Merkurijumi, todėl gruodžio viduryje jau reikia sumuoti rezultatus Paskutinė metų savaitė bus įsimintina dėl rimtų pokalbių ir apmąstymų. Vėl, kaip ir 2009-jų išvakarėse, praeitis bus ir priminimas apie senas skolas bei pažadus, ir slaptų resursų bei naudingų ryšių šaltinis.

Meilė. Rudojo Jaučio metai jums bus kupini naujų pažinčių ir įspūdžių. Daugeliui Ožiaragių neužteks užkariauti patinkančio žmogaus palankumą, norėsis puoselėti jausmus, kurie įprasmintų visą tolesnį gyvenimą. Ko gero, aplinkiniai net nenumano, kokie jūs galite būti švelnūs ir rūpestingi. Galite tikėtis, kad globojančių planetų įtaka jums padės, ir reikiamu laiku reikiamoje vietoje susiklostys palankios aplinkybės. Nebūkite perdėtai kuklūs, neslėpkite emocijų, nevaržykite savo aistrų. Nuo rugpjūčio nuostabus svaigulys užleis vietą racionalesniems jausmams. Tikėtina, kad tai bus įžanginis laimingos atomazgos ir naujo jūsų gyvenimo pradžios etapas.

Sveikata. Kitais metais jums teks pakeisti įprastą gyvenseną, kad galėtumėte pagerinti savo įvaizdį ir pasiekti įspūdingų rezultatų. Pirmąjį pusmetį galimi maži negalavimai; palaikykite organizmo tonusą reguliariai mankštindamiesi ir vartodami vitaminų. Vis didėjanti įvykių sparta birželio pabaigoje privers jus dalį darbui skiriamo laiko paaukoti visaverčiam poilsiui. Kompensuoti energijos išteklius padės natūralūs produktai; neatsisakykite naudingų įpročių. Jeigu vasaros mėnesiais pajusite pasikartojančių simptomų, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju. Inkstų diegliai arba blauzdų mėšlungis gali būti nervinio išsekimo požymis.

Darbas. 2009-siais jums atsivers naujos perspektyvos, kuriomis sumaniai pasinaudoję galėsite gerokai padidinti savo pajamas. Pirmąjį pusmetį jus lydės fortūna, ir dauguma jūsų investicijų bei projektų bus sėkmingi. Pasikliaudami savo įžvalgumu ir intuicija sugebėsite gauti naudos iš tokių situacijų kokios kitiems grėstų nuostoliais. Visus šiuos metus, tvarkydami finansinius reikalus, įsiklausykite, ką jums sako vidinis balsas. Rudojo Jaučio metais dauguma Ožiaragių įgis vadinamąją uoslę pinigams, bet ji glūdės pasąmonėje, todėl verta jau dabar pradėti lavinti intuiciją. Kai tik pastebėsite, kad jūsų pajamos pradėjo didėti, dalį pinigų skirkite labdarai arba dvasiniam tobulėjimui – tada jūsų įplaukos dar labiau padidės.

Views All Time
Views All Time
8210
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!