Kartais praeities įvykiai įsiveržia į mūsų gyvenimą, sujaukdami būsimus planus ir pakoreguodami esamus. 2009-siais Vandeniams turės įtakos labai įdomios planetų kombinacijos, kartais išmušdamos tvirtą pagrindą iš po kojų, o kartais išmušdamos tvirtą pagrindą iš po kojų, o kartais siūlydamos tai, apie ką net nesvajojote. Jupiteris, kuris sausį įžengs į Vandenį ir bus jame visus metus, suteiks jums unikalią galimybę pakeisti savo gyvenimą, paspartinti reikiamus įvykius ir aktyviai dalyvauti jus dominančioje veikloje. Užplūs naujų idėjų ir naujų pažinčių srautas, atverdamas svaiginančias galimybes. Įdėmiai jas ištirkite, bet nesusiviliokite bendra perspektyva, kol neįvertinsite visų smulkmenų, galimybių pasiekti tikslus ir jums teksiančių krūvių. Sausį stenkitės per daug neatsipalaiduoti. Šiais metais Saturnas bus Mergelės ženkle ir, jeigu Jupiteris įžiebs laimės laimės žiburius, tai darbuotis teks stebimiems Saturno. Mergelė – santūrumo ir kruopštumo ženklas, tad naujos idėjos neturi trukdyti praktinei veiklai. Vasarį pajusite jėgų antplūdį. Planetų paradas Vandenio ženkle gali pažadinti jūsų avantiūrinius polinkius. Visus metus jums darys įtaką triguba Jupiterio, Saturno ir Chirono sąjunga. Atkreipkite dėmesį į vasario 17 – 18 d. ir būtinai pasinaudokite atsiradusia galimybe. Tas pats pasakytina ir apie pirmąją kovo savaitę. Jeigu panorėsite užmegzti naujus santykius, darykite tai subtiliai! Įdėmiai klausykitės, ir sužinosite daug naujo apie jus dominantį žmogų.

Jums patiks permainos, vyksiančios gegužės antrąją pusę ir birželį. Dėmesio centre bus atviros simpatijos ir slapta meilė, malonus flirtas ir pasirengimas priimti galutinį sprendimą. Nuspręskite, kas jums geriau: tam laikotarpiui planuoti atostogas ar pasilikti įvykių sūkuryje. Rugpjūtį stenkitės kuo daugiau nuveikti. Gyvenimo tekmė taps ypač srauni. Vyraus nuoširdūs jausmai, stiprios emocijos, didėjančios ambicijos. Pavyks įtaigiai ir veiksmingai pareklamuoti savo verslą ir rasti naujų bendraminčių.

Nuo rugsėjo 7 d. grįžtamasis Merkurijus – vėl Mergelės ženkle, susidarys ir tiksli Saturno ir Urano opozicija. Nesipriešinkite praeičiai, kuri tuo metu privers jus atsigręžti atgal ir objektyviai įvertinti tai, ko nespėjote arba nesugebėjote baigti. Bus galimybė daug ką ištaisyti. Planuoti geriausią iš eigos.

Lapkritį teks susidurti iškart su keliomis problemomis ar įtakingų asmenų daromu spaudimu. Reaguokite oriai, neleiskite pratrūkti emocijoms. Vargu ar tuomet bus protinga atvirai prieštarauti dalykams, kuriuos ketinama jums primesti. Gruodį dauguma Vandenių apims filosofinė nuotaika, prisiminsite daugelį malonių ir nelabai malonių faktų bei įvykių. Geriau nemėginkite pakeisti kai kurių dalykų, su kuriais sielos gilumoje jau susitaikėte. Suvoksite, kad jau praėjote sudėtingą kryžkelę ir galite leisti sau pasidžiaugti kasdieniniais malonumais.

Meilė. Metų pradžioje didelė tikimybė nukentėti dėl nepagrįsto pavyduliavimo. Pasistenkite nesivelti į tarpusavio santykių peripetijas ir juo labiau į beprasmius ginčus. Jeigu vis dėlto leisite įsiplieksti konfliktui, jo baigtis paaiškės tik vasario viduryje. Susikaupkite ir išmokite nuoširdžiai atleisti artimam žmogui netyčia padarytas klaidas. Dažniau šypsokitės, nebūkite priekabūs ir įtarūs. Jūs juk sugebate vienu tinkamu žodžiu ar maloniu žvilgsniu išsklaidyti besikaupiančią įtampą – naudokitės šiuo savo gebėjimu, norėdami pradžiuginti simpatiškus ar jums simpatizuojančius žmones.

Sveikata. 2009-aisiais visose srityse būsite aktyvesni ir drąsesni. Tačiau tai pareikalaus ir papildomų fizinių išteklių; pirmiausia pasirūpinkite nervų sistemos būkle. Čia labiausiai padės visavertis miegas ir dažni pasivaikščiojimai gryname ore. Žiemą ir pavasarį reguliarios pratybos sporto klube arba aerobikos salėje padės sukaupti jėgų prieš kupinus įvykių vasaros mėnesius. Jeigu vis dėlto beveik neliks laiko sportuoti, įpraskite vaikščioti basomis po žolę arba tiesiog namie. Žiemos epidemijų metu padidės tikimybė užsikrėsti infekcija, todėl stenkitės vengti nereikalingų kontaktų, o vasarą nevalgykite neplautų uogų. Pamėginkite pradėti naują tradiciją ir atostogaukite gruodį, kur nors kalnų kurorte.

Darbas. Rudojo Jaučio metai siekiantiems karjeros Vandeniams bus perspektyvūs ir gana sėkmingi. Fortūna jums šypsosis, bet tik tuomet, jeigu naudositės jos siūlomomis galimybėmis nuolat tobulėti. Finansiniu požiūriu 2009 m. nebus stabilūs. Tiesa, didelių materialinių sunkumų nepatirsite, tik vasarį ir rugsėjį galite gauti mažiau įplaukų negu tikėjotės. Dauguma atvejų jūsų pajamos gali būti nereguliarios, o išlaidos – pernelyg spontaniškos. Taupyti šiais metais nebus lengva, tad stenkitės per daug negalvoti apie pinigus, sumaniai ieškokite papildomo ar vienkartinio uždarbio galimybių. Pasitelkę turimus ryšius ir fantaziją, jų būtinai susirasite kaip tik tada, kai to labiausiai reikės.

Views All Time
Views All Time
6201
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!