Naujametinę naktį pasiekiamas aukščiausias teigiamos energijos laipsnis, todėl reikia padaryti viską, kad įleistumėt šios energijos į savo namus bei racionaliai ją paskleistumėte. Feng shui mene yra daug būdų, kaip į namus pritraukti teigiamos energijos. Tai ne tik ritualas, reikalaujantis subtilumo, bet ir metodika, kreipianti dėmesį į keliaujančių žvaigždžių išsidėstymą, lemiantį neapčiuopiamą pasaulio energijų rezonansą.

Tradicinis patarimas prieš Naujuosius metus – pasiruošimą naujų metų atėjimui patariama pradėti nuo generalinės tvarkos namuose. Rekomenduojama atsikratyti sugadintų ir nenaudojamų daiktų. Su šia užduotimi reikėtų susidoroti iki gruodžio 24 dienos.

Talismanai

Jei naujais metais norite kopti karjeros laiptais, gauti naujas pareigas ar laipsnį, šiaurės rytų pusėje pastatykite „Drakono vartus”, kurie simbolizuoja „imperatoriškųjų egzaminų” sėkmingą išlaikymą ir leidimą pereiti į naują socialinį bei materialinį gerbūvio lygmenį. Jei kitais metais ruošiatės laikyti egzaminus, stoti į aukštąją mokyklą, tinkamiausias talismanas – krištolinis gaublys.

Tą patį šiaurės rytų sektorių namuose reikėtų suaktyvinti jei norit sulaukti sėkmės romantiškuose santykiuose. Tam pagelbės šiaurės rytų kampe Naųjųjų metų naktį patalpinta pora porcelianinių statulėlių, jūsų manymu, simbolizuojančių meilę, arba pora kristalų. Nepersistenkite – naudokite tik vieną laimingą meilę simbolizuojantį daiktą.

Eglutę šiemet patariama statyti namo ar kambario pietrytinėje dalyje. Eglutę gali pakeisti šakų ir gėlių kompozicija ar tiesiog kiniškas pinigų medis. 9-6 žvaigždžių santykis simbolizuoja finansinę sėkmę. Kadangi pietryčiai simbolizuoja medžio elemento energiją, patartina šiame sektoriuje nedegti šventinių girliandų ar žvakių. Jos bus tinkamos vakarų pusėje.

Gėlės

Šiemet komponuojant naujametinę puokštę galima panaudoti geltonas chrizantemas, mat ateinantys metai – geltonojo jaučio metai. Geltonosios chrizantemos – sklidinos jan energijos ir puikios či laidininkės – akimirksniu privilios į namus sėkmę. Puasentijų kalėdinės žvaigždės nuostabiai atrodys papuoštos auksinės spalvos aksesuarais.

Kambario centre įprastai statome vaišių stalą. Bet centriniam būsto sektoriui šiemet įtaką daro ne itin sėkmingas 1-7 žvaigždžių derinys, pranašaujantis nuostolius bei žalą. Norint neutralizuoti raudonosios septyniukės neigiamą energiją, ant šventinio stalo uždekite žvakes ar kitokius naujametinius žiburėlius. Be to, būtent patalpos centre patartina statyti papuoštą eglutę (spygliuotis taip pat padeda sumažinti neigiamą 7 žvaigždės įtaką) arba stalo centre pastatykite eglės šakų kompoziciją.

Serviruodami naujametinį vaišių stalą naudokite iškilmingą nuotaiką kuriančias baltą ir auksinę spalvas. Būtinai pastatykite ant naujametinio stalo indą su apelsinais. Kinų kalba žodis „apelsinas” skamba beveik taip pat kaip žodis „auksas”. Tai bus Naujųjų metų aukso simbolis.

Jaučio metai skatins sugrįžti prie senų gerų tradicijų ir šeimyninių vertybių. Todėl Naujuosius patartina sutikti šeimos rate arba, blogiausiu atveju, nepažeisti savo įprastų tradicijų.

Šokoladinis pyragaitis su riešutais (suteiks teigiamos jan energijos)

250 g išlukštentų graikinių riešutų, 170 g kartčiojo šokolado, 125 g nesūdyto sviesto, padalinto gabaliukais, 250 g miltų, 500 g cukraus, 1 šaukštas tirpios kavos, 1 arbatinis šaukštelis vanilės ekstrakto, 3 kiaušiniai, 1 arbatinis šaukštas maltų juodųjų pipirų, žiupsnelis druskos

1. Įkaitinkite orkaitę iki 180° С. Išklokite folija maždaug 33 x 23 cm dydžio kepimo indą, įdėkite truputį sviesto ir pastatykite indą į įkaitintą orkaitę, kad ištirptų sviestas. Po to sviestą išsklaidykite tolygiai po visą foliją ir pastatykite indą į šalį.

2. Orkaitėje apkepinkite riešutus, kad pasklistų aromatas (maždaug 5-8 minutės), susmulkinkite juos.

3. Šokoladą ir sviestą ištirpinti mikrobangėje (maždaug 2 minutės) ar indelyje, įdėtame į verdantį vandenį.

4. Į gautą mišinį įmaišykite cukrų, kavos miltelius, juoduosius pipirus ir druską. Įdėkite kiaušinius bei vanilės ekstraktą. Supilkite miltus, graikiškus riešutus ir pamaišykite.

5. Paruoštu mišiniu išklokite foliją ir kepkite orkaitėje kol iškeps (22 -27 minutes). Išėmus iš orkaitės, visiškai atvėsusį patiekalą įdėti į lėkštę, nuimti foliją ir supjaustyti į 12 ar 24 dalis.

Šokoladas stimuliuoja jan energiją, derinamas su karčia kava bei juodaisiais pipirais jis greitai atgaivins jūsų energiją. Šokoladas skatina endorfinų gamybą.

Keturių elementų derinys – Ugnies, kurią atstovauja šokoladas ir kava, Žemės – cukrus, Metalo – pipirai ir Vandens – tamsiai ruda pyragėlių spalva, užtikrins jūsų gerą savijautą.

Parengė Kamilė Trakaitė

Views All Time
Views All Time
3777
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!