Didysis 2009 metų horoskopas. Žuvims.

Rudojo Jaučio metai Žuvims pateiks daug paslaptingų aplinkybių ir pokyčių, kurie socialiniame ir buitiniame lygmenyje gali daug ką sukomplikuoti ir supainioti, bet dėl to gyvenimas pasidarys neįtikėtinai įdomus. Žuvų globėjas Neptūnas nuo balandžio iki gruodžio bus sąjungoje su Jupiteriu ir Chironu Vandenio ženkle, todėl gali atsinaujinti seni sunkumai, negalavimai ir troškimai. Metų pradžioje netikėtai atskleisite kažkokią jaudinančią paslaptį. Nuo antrosios sausio savaitės grįžtamasis Merkurijus bus Vandenyje, o mėnesio pabaigoje šiame ženkle atsidurs dar kelios planetos. Tą laiką išnaudokite asmeniniams reikalams tvarkyti ir pramogoms, skaitykite, keliaukite, sportuokite. Arba pradėkite jogos pratybas, nes šiais metais jausite poreikį semtis transcendentinio patyrimo.

Vasario 11 – 12 d. Saulė jungsis su Neptūnu, vasario 11 d. Mėnulis kirs Saturno ir Urano opoziciją. Tai pasirinkimo momentas ir atskaitos taškas visų metų įvykių virtinėje, galbūt svarbiausias 2009-siais. Geriausia paklusti situacijos logikai ir įsiklausyti į vidinį balsą, kuris patars, kaip turite elgtis.

Nuo kovo 6d. Venera bus grįžtamojoje fazėje, balandžio 11 – 24 d. ji keliaus Žuvų ženklu. Tuo metu galite turėti emocinio pobūdžio sunkumų ir finansinių rūpesčių. Netinkamas laikas sudaryti santuoką, pirkti brangius daiktus ir keisti savo įvaizdį ar išvaizdą. Gegužę ir birželį Venera judės kartu su Marsu, ir šis tandemas pateiks neprognozuojamą aistrų, emocijų ir troškimų žaismą. Tuo metu geriausia siekti konkrečių tikslų, o ne paklusti paklusti vidinei sumaiščiai ir blaškymuisi.

Straipsniai 1 reklama

Gegužę grįžtamojoje fazėje bus Merkurijus. Jis gali sutrikdyti su kelionėmis ar persikraustymu susijusius planus, bet apskritai mėnuo bus palankus poilsiui, romantiškiems susitikimams ir kitiems gyvenimo malonumams. Birželį nebus beveik jokių apribojimų, ir patys nuspręsite, kaip geriausia išnaudoti tą laiką – našiam darbui ar veiksmingam poilsiui. Liepą daugiau dėmesio skirkite namams ir šeimai.

Nuo rugpjūčio vidurio padaugės rūpesčių dėl pastebėtų, bet neištaisytų klaidų. Jūsų ambicijos susirems su sutuoktinio arba viršininko daromu spaudimu. Rugsėjį galimas rimtas konfliktas, todėl venkite manipuliuoti aplinkinių jausmais ir nemėginkite visko palikti savo eigai. Tai laikotarpis, kai gali būti atrištas karmos mazgas.

Spalis – idealus mėnuo kūrybinių profesijų Žuvims. Jūsų pomėgiai gali skatinti pajamų didėjimą, o socialiniai ryšiai keistai derinsis su romantiškais interesais. Antrąją spalio pusę pasidomėkite racionalios mitybos pagrindais, mažinkite fizinius krūvius.

Lapkritį gyvenimas bus kupinas emocijų. Pernelyg neatleiskite vadžių, nes Saturno kvadrato su Plutonu įtaka kontroliuos ar tinkamai vykdote esamas karmines užduotis. Ir pasistenkite patirti malonumą iš gyvenimo, nes Žuvims jis visada prisipildo ypatingos intriguojančios prasmės, kai aktyvus Skorpiono ženklas. Gruodis bus palankus gerinti santykius su bendradarbiais, atlikti kolektyvines užduotis, susitikti su senais draugais.

Meilė. Rudojo Jaučio metais jums neteks stengtis įvairiomis gudrybėmis pasukti įvykius reikiama linkme. Meilė užplūs netikėtai, per akimirksnį užpildydama visą jūsų gyvenimą. Bet lygiai taip pat, atrodytų, be jokios regimos priežasties, ji gali gali ir pasitraukti. Rudeniop Jupiteris sudarys kupiną įtampos sąjungą su Uranu. Netikėti įvykiai gali atrodyti neracionalūs ir sunkiai paaiškinami. Jums teks patirti tokią meilę, kuriai būdinga ne sielų giminystė, o vidinė įsimylėjėlių kova.

Sveikata. 2009-siais patirsite daug naujo, bus sunku atsispirti pagundai viską išbandyti. Gimusieji kovo 2 – 5 d. turi ypač vengti rizikos ir traumų. Balandį pasistenkite nuvykti prie jūros arba savaitgalį pabūkite gamtoje, savo stichijoje – prie vandens telkinio. Labai palankus laikas pradėti valyti organizmą ar pasistengti atsikratyti žalingų įpročių. Tai sustiprins jūsų imunitetą ir padės nusiteikti intensyviai veiklai vasarą. Vidinė įtampa jus lydės iki rugsėjo pabaigos. Rudenį įgysite antrą kvėpavimą, bet romantiški santykiai gali susukti galvą. Venkite atsitiktinių ryšių ir nepiktnaudžiaukite alkoholiu ar kitais stimuliatoriais. Gruodį susirūpinkite dėl didėjančio svorio. Atlikite gydomojo masažo kursą arba tęskite treniruotes sporto klube.

Darbas. Šie metai jums bus pasirengimo būsimiems profesiniams laimėjimams laikotarpis. Padidės pasitikėjimas savimi, jausite, kad esate pasirengę pakilti karjeros laiptais, bet aplinkybės vis klostysis ne jūsų naudai. Žvaigždės rekomenduoja neskubėti ir nesiekti tikslo bet kokiomis priemonėmis. Dabar jums geriausia gerinti kvalifikaciją, užmegzti naudingus ryšius ir perspektyvias pažintis, kaupti reikiamą kapitalą. Šiais metais tinkamiausia strategija – daugiau klausytis ir mažiau kalbėti. Kitas būdas žymiai padidinti pajamas – išvykti padirbėti svetur. Net jei darbas bus nelegalus, parsivešite apvalią sumelę.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *