Iki pat metų pabaigos Skorpiono ženklu judės Jupiteris, kuris jau pradėjo savo kelią šiuo Zodiako ženklu nuo 2005-ųjų spalio 26 d. Ši pozicija toliau bandys įsitikinimų ir moralinių vertybių tvirtumą, ištikimybę, “klibins” pripažintus autoritetus – jie bus negailestingai griaunami ir pašiepiami. Ir kitose srityse turėtų padaugėti agresijos, jėgos kulto, nesaugumo. Tai taip pat bus ypatingų meilės aistrų, didesnio nei paprastai seksualumo ir magijos bei okultizmo suklestėjimo metai.

Vis labiau jausis ekologinio užterštumo, pažeistos ekosistemos, globalinio atšilimo, karinių bei teroristinių išpuolių padariniai. Stichijos gali dar labiau įsismarkauti įvairiose žemės rutulio vietose.

Pagal rytietiškąją tradiciją sausio 29 prasidės Raudonojo Ugninio Šuns metai. Tai dar labiau sustiprina jau paminėtas naujų metų tendencijas, susijusias su jėga, provokacijomis, aistromis, slaptais kultais, magija. Tad nieko keisto, kad šių metų madingos spalvos bus ryškios, sodrios. Raudona, violetinė, indigo, ruda su visais savo atspalviais sklandžiai įsilies į dabartinę madingų spalvų paletę.

Šuo simbolizuoja ištikimybę. Tai ištikimas žmogaus draugas, meilus namų gyvūnas. Taigi šiais metais visiems Zodiako ženklams daug reikš partneriai, draugai, šeima ir santykiai. Kad ir kaip grėsmingai atrodo astrologinė prognozė, kiek sugebėsite pasinaudoti likimo skiriamomis palankiomis progomis, išvengti gresiančių nelaimių, priklausys nuo Jūsų pačių pastangų. Pačių geriausių metų Jums linki Lietuvos naujienų agentūra ELTA ir astrologė Sidonija Kulikauskienė.

AVINAS. Šie metai Avinui nebus lengvi. Nusimato permainų, transformacijų. Vadinasi, atėjo laikas išnykti iš jūsų gyvenimo tam, kas jau atgyveno, tapo nebereikalinga. Tiems šio ženklo atstovams, kurie kupini jėgų, entuziazmo, nebijo iššūkių, rizikos, permainų, nusiteikę kurti stambų verslą, drąsiai konkuruoti, turėtų neblogai sektis, tačiau vis tiek permainingai, su išlygomis. Jei nepadarysite stambesnių klaidų, gali pavykti praturtėti, susiręsti finansinės gerovės pamatą. Kita vertus, teks ryžtis kai kurioms permainoms net jei to vengiate ir nenorite. Tam tikri dalykai staiga gali imti griūti. Neleiskite sau dėl to panirti į depresiją, įnikti į žalingus įpročius. Jums reikia priimti atsinaujinimo iššūkį. Tai, kas pasirodys kaip sunkus išbandymas, vėliau gali transformuotis į gerą naują etapą.

JAUTIS. Partnerystės ir konkurencijos metai. Daug kas iš jūsų skirsis arba tuoksis. Vyks lemtingi apsisprendimai, susiję su asmeniniais bei dalykiniais santykiais. Bus daug rizikos, seksualumo, jausmų išsiskleidimo. Visiškai neseniai sutikote arba šiemet sutiksite jus papildantį asmenį, kurio įtaka jums bus stipri, nepaisant to, kad jausmai tam žmogui bus prieštaringi, banguojantys. Verta ieškoti pagalbininkų, sąjungininkų darbe, versle, jungtis į sąjungas, bendrijas, sudaryti sutartis, derinti interesus. Tai taip pat bus naujo įvaizdžio formavimo metai. Jei sugebėsite save tinkamai reprezentuoti, įgysite daugiau populiarumo. Kita vertus, bus daugiau įtampos, tad lengva įsivelti į atviras kovas, emocines dramas, įsitaisyti visą būrį rimtų priešų. O tuomet netoli iki nemalonaus bylinėjimosi, skundų ir pan. Palanku užmegzti verslo partnerystę, pradėti naują verslą ar įsigyti nekilnojamąjį turtą, realizuoti kūrybos, meilės bei seksualinius polėkius.

DVYNIAI. Nelengvų darbų metai. Jie turėtų nudžiuginti tuos, kurie ieško savo vietos po saule, nori įsidarbinti ar pakeisti veiklos sritį. Kita vertus, tiems, kurie ir šiaip jau pluša nematydami normalaus laisvalaikio bei pramogų, bus nelengva. Atokvėpio nenusimato. Dar labiau bus reikalaujama konkretumo, dalykinės kompetencijos, gebėjimo tinkamai paskirstyti laiką bei galimybes. Santykiai su kolegomis taip pat reikalaus daugiau dėmesio, didesnio prisitaikymo, nes nuo aplinkinių palaikymo ar nepalaikymo priklausys ir darbų rezultatai, ir bendras mikroklimatas. Panašu, kad teks labiau rūpintis sveikata, išvaizda.

VĖŽYS. Šie metai bus gana šaunūs. Jie žada meilę, kūrybinį polėkį, o gal ir šeimos pagausėjimą. Metų pradžia bus kupina džiugesio, romantikos, noro tobulėti, dalytis jausmais. Vėliau tapsite konkretesni, dalykiškesni. Kurį laiką, maždaug iki vasaros vidurio, ramiai snausti ir svajoti neteks – įtempti darbai, finansiniai rūpesčiai, šeima reikalaus labai daug dėmesio. Kita vertus, tai padės jums labiau atsiskleisti, įgyti populiarumo, atrasti savo vietą, jei tebebuvote ieškojimų kelyje. Be to, antroji metų pusė žada ypatingą meilės piką, nepaprastą kūrybinę sėkmę. Naudos gali atnešti ir laisvalaikio pomėgiai, sportas. Gali būti, kad jums nepaprastai seksis ir scenoje, žaidimuose, loterijose.

LIŪTAS. Prieštaringi metai. Būsite kupini ambicijų, puikybės. Norėsis gyventi ne pagal kišenę. Galite susigundyti imti kreditą būstui, prašmatniai įsirengti, atnaujinti namus. Jei esate pakankamai pribrendę atsakingiems žingsniams, tai gali būti, kad sukursite šeimą, apsispręsite dėl jos pagausėjimo ir pan. Tačiau per didelis išlaidumas ar perdėtas šykštumas kitų atžvilgiu, polinkis konfliktuoti, kelti skandalus, nepaisyti kitų žmonių norų bei interesų gali atnešti nemalonių praradimų. Net ir geriausiu atveju šiemet neišvengsite apribojimų, varginančių rūpesčių.

MERGELĖ. Daugeliui iš jūsų tai bus naujų galimybių metai, ypač jei siekiate save realizuoti per tarpininkavimą, mokslą, prekybą ar veiklą, susijusią su informacija, žiniasklaida, reklama, telekomunikacijomis, transportu. Kitiems per šiuos metus tiesiog pavyks tapti komunikabilesniems, rasti naujų interesų ir bendraminčių. Įsidarbinti, ko nors naujo išmokti jums ypač gali padėti draugai, giminaičiai. Galbūt jie paskatins lankyti mokymosi, tobulinimosi kursus, išmokti vairuoti, geriau įvaldyti kompiuterines programas ar kt. Geriausiai seksis metų pradžioje, vasaros viduryje ir lapkritį.

SVARSTYKLĖS. Šiais metais naujovių galite tikėtis materialinėje, finansinėje srityse, versle. Tikriausiai pasiryšite imti banko kreditą ir gerinti savo gyvenimo sąlygas, siekti didesnio komforto. Reikalai, susiję su nuosavybe, žeme, kaupimu apskritai bus gana sėkmingai tvarkomi. Galbūt įkursite savo verslą arba tiesiog jums pavyks išmokti ekonomiškai tvarkyti šeimos biudžetą, sėkmingai ūkininkauti ar pan.

Vasaris žada romantišką polėkį, poreikį įsimylėti, ieškoti nuotykių. Be to, norą daugiau išlaidauti pramogoms, malonumams. Kovas pratęs ir gal net sustiprins šias tendencijas. Meilė taps dar audringesnė, gali kilti noras tuoktis arba skirtis su ankstesniu partneriu ir užmegzti naujus aistringus ryšius.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti reikšmingi metai, įtvirtinantys naują Jupiterio ciklą. Jūsų asmenybė turėtų tapti brandesnė, stipresnė. Atsiras naujų galimybių vienaip ar kitaip save išreikšti, įtvirtinti, siekti didelių tikslų. Kita vertus, būsite išskirtinai ambicingi, kerštingi ir pavydūs. Karjeros srityje jums norėsis be didelių pastangų iškilti, perlipti per kitų galvas ir būsite nepakantūs tiems, kurie bent kiek trukdo, užstoja kelią į tikslą. Galite gerokai apkartinti kitiems gyvenimą, bendrą mikroklimatą. Po visokių ekscesų kai ką gali tekti pradėti nuo nulio.

ŠAULYS. Tai turėtų būti atokvėpio metai. Arba savotiškos inercijos, sąstingio laikas. Gali labiau apnikti slaptos baimės, kamuoti nuojautos, išryškėti nemalonūs užkulisiniai dalykai, žeidžiančios paslaptys. Labiau trauks svaigalai, keisti užsiėmimai. Tuo tarpu, kaip tik turėtumėte stengtis atsikratyti blogų įpročių, nebesilaikyti įsikibę į nereikalingus santykius, nerezultatyvią veiklą. Reikėtų dvasiškai tobulėti, gilintis į filosofiją, įžvalgą, pasitelkti į pagalbą maldą, meditaciją. Gali išryškėti kokie nors slapti, ypatingi jūsų gabumai ar dvasinės, psichinės galios.

OŽIARAGIS. Šie metai turėtų būti reikšmingi ir įdomūs. Labiau nei paprastai norėsis būti tarp žmonių, kolektyve. Šalia nuolat bus bendraminčių, draugų, pasirengusių išklausyti, palaikyti jūsų iniciatyvas. Galite imtis projektų, kurių be jų neįveiktumėte. Galbūt stosite į kokią nors politinę ar visuomeninę organizaciją, susidomėsite nauju užsiėmimu, vykdomu grupėje, klube. Tačiau kai kurios senos draugystės, partnerystės gali nutrūkti arba ims varžyti, darysis aišku, kad jau nebepakeliui.

VANDENIS. Tai karjeros ir konkurencijos metai. Išaugusios ambicijos skatins daugiau siekti profesijos, mokslo srityje, tačiau kelias į viršūnę lengvas nebus. Susidursite su panašiai pasiryžusiais varžovais. Akivaizdu, kad vien norais toli nenuvažiuosite – teks įdėti daug darbo, ieškoti reikalingų ryšių. Bus ir tokių kliūčių, kurių neįmanoma nei apeiti, nei įveikti. Tačiau jei esate pakankamai pribrendę pakilimui, turite pakankamą įdirbį, šie metai atneš jums naudos, padės realizuoti sukauptą potencialą.

ŽUVYS. Išminties ir intelektinių, dvasinių pasiekimų metai. Tapsite itin pastebimi ir vertinami, jei užsiimate moksline veikla, dėstote, mokote ir lavinate kitus, organizuojate visuomeninius renginius, seminarus, veikiate tarptautinėje sferoje, palaikote ryšius su užsieniu, propaguojate pažangias idėjas, reiškiatės švietimo, kultūros bei politikos srityse. Tai bus laikotarpis, per kurį galite įgyti nemažą autoritetą, atsiskleisti geriausia prasme. Reikia nebijoti permainų, nes inercija, trypčiojimas vietoje gali nublokšti jus atgal kaip tik tuomet, kai privalote veržtis pirmyn pažangos link. Tiesa, periodiškai gyvenimą kartins nesutarimai su aplinkiniais, nemaloni kritika, neetiška ir negailestinga konkurencija. Neleiskite, kad jumis manipuliuotų, išnaudotų. Kita vertus, savo elgesiu taip pat neprovokuokite keistų išpuolių, pavydo, nepasitikėjimo. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, higienai, grožio profilaktikai.

Views All Time
Views All Time
6385
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!