2007-ieji Avinui – pereinamasis laikotarpis, didžios kelionės į ateitį, prasidėjusios 2006 metais, tęsinys. Metai žada būti sėkmingesni už praėjusius kelerius metus, tačiau lengvų ir be problemų pasiekimų geriau nesitikėkite – kantrybė, santūrumas, disciplina ir atkaklus darbas – štai geriausi Avino sąjungininkai šiais metais. Dalykinės kelionės į užsienį, taip pat santykiai su užsienio partneriais klostosi sėkmingai.

Šiais metais Avinui verta susimąstyti apie savo profesinio lygio kėlimą. Ruduo – puikus metas kelti kvalifikaciją ar įgyti dar vieną (arba pirmąjį) aukštąjį išsilavinimą. Metai prasideda būsimos veiklos planavimu ir materialių bei intelektualių vertybių inventorizacija.

Laikotarpyje nuo sausio iki gegužės Avinui pasiseks atnaujinti senus ryšius ir užmegzti naujas naudingas dalykines pažintis. Metų bėgyje, reikaluose neverta rizikuoti ir veltis į finansines avantiūras, kad ir kokios viliojančios bei pelningos jos atrodytų.

Sėkmingiausias laikotarpis – nuo gegužės 15 iki birželio 25, kai Marsas bus Avino ženkle ir leis išeiti į naują kokybinį karjeros lygmenį. Bet tai ne šuolio laikas, toks augimas įmanomas tik dedant daug pastangų, koncentruojant visus savo talentus, atkakliai dirbant ir žengiant užtikrintus žingsnius.

Finansiniu atžvilgiu palankus laikas – pirmoji metų pusė, ypač balandis ir gegužė. Reikia būti atsargiam lapkritį ir gruodžio pabaigoje.

Patys palankiausi dalykai Avinui klostysis asmeninių santykių sferoje – čia viskas paprasta ir aišku. Jėgų antplūdis ir aplinkybių sutapimai priduos Avinui ryžtingumo, ir netgi pati beviltiškiausia romantiška situacija galiausiai baigsis laimėjimu, viskas susiklostys palankiausiu būdu.

Nepatogus momentas gali kilti antroje liepos pusėje, greičiausiai primins apie save praeitis. Kovo pradžia ir visas birželis Avinui – geriausias laikas ieškoti naujai meilei ir tvarkyti santykius su giminaičiais.

Views All Time
Views All Time
1675
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!